Menu strony

Hotel Alla Posta **** Formula Comfort

Symbol oferty: 5446600/111
Hotel Alla Posta Formula Comfort
Hotel Alla Posta Formula ComfortHotel Alla Posta Formula ComfortHotel Alla Posta Formula ComfortHotel Alla Posta Formula ComfortHotel Alla Posta Formula ComfortHotel Alla Posta Formula Comfort

Hotel

Hotel Alla Posta prowadzony jest przez rodzinę, przez tworzony jest z tradycją i pasją od 1866. Dnia dzisiejszego, kompletnie odnowiony i umeblowany w ciepłym i nowoczesnym stylu, zapewnia ponad 130 łóżek w 60 pokojach. Hotel posiada bar, restaurację, tawernę, podgrzewany basen, kąpiele spa, solarium, masaże, saunę oraz fitness. Dla dzieci przewidziany jest pokój rekreacyjny, a wieczorami czas umila muzyka grana na żywo. Dla ludzi nie interesujących się narciarstwem, codziennie organizowane są wycieczki.

Odległość od wyciągów narciarskich

4 km od wyciągów w Alleghe (wyciągi Civetta) i 4 km od wyciągów w Malga Ciapela. Hotel zapewnia darmowe usługi przewoźnicze do Magla Ciapela.

Pokoje

Hotel oferuje 2 typy pokoi, wszystkie z łazienką, TV, suszarką, telefonem, sejfem, centralnym ogrzewaniem oraz mini barem.
Comfort: Komfortowe pokoje umeblowane są z zachowaniem dobrego smaku, głównie położone są w bocznej, bądź tylnej części hotelu.
Superior: umeblowane w różnych stylach, z pamięcią o tradycyjnych dolinach Dolomite. Pokoje położone są w większości w głównej części hotelu.
Pokoje jedno osobowe występują w wersji Standart i Comfort.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-02-24 - 2018-03-03
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2775 PLN = 661 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-03 - 2018-03-10
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2183 PLN = 520 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-10 - 2018-03-17
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2091 PLN = 498 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Civetta - Caprile di Alleghe
  Stacja narciarska

  Civetta - Caprile di Alleghe

  Civetta to jedna z najpiękniejszych stacji narciarskich we włoskich Dolomitach. T idealne miejsce na zimowy wyjazd narciarski. Tereny narciarskie Civetta położone są w samym sercu Dolomitów i obejmują trasy o zróżnicowanej trudności i całkowitej długości 90 km. Niektóre widoki zapierają dech w piersiach, a różnice wysokości zachęcają do ciągłego odkrywania. Najważniejsze miejscowości ośrodka to Alleghe, Pescul, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore. Łącznie w Civetta jest 25 wyciągów i 90 km tras narciarskich o różnorodnej skali trudności które zadowolą zarówno amatorów pięknych widoków, rodziny z dziećmi jak i naprawdę wytrawnych narciarzy. Trasy narciarskie poprowadzono tutaj naprawdę widokowo stwarzając ośrodek narciarski którego widoki należą do najbardziej spektakularnych, a liczne bary, restauracje przy stokach i szerokie trasy sprawiają iż miejsce to uchodzi za najlepszą rodzinną stację narciarską. Popularnością cieszy się oświetlona nocna trasa w Palafavera, a zaawansowani narciarze będą mogli poszaleć na stokach Monte Fertazza. Nad stacją narciarską dominuje najwyższy szczyt Civetta 3220 m n.p.m. Rozciąga się on pomiędzy szczytem Marmolada a popularną miejscowością Cortina d'Ampezzo. W skład regionu narciarskiego wchodzą 4 stacje: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Valzoldana.
  Niezaprzeczalnym atutem ośrodka Zoldo Alto jest jego bezpośredni dostęp do przeogromnego obszaru narciarskiego Ski Civetta, który z kolei wchodzi w skład karuzeli narciarskiej Dolomiti Superski.
  Ski Civetta to niezwykłe alpejskie krajobrazy z klimatycznymi górskimi miasteczkami i majestatycznymi szczytami, to niekończące się zastępy głębokich lasów i wielu malowniczych dolin. Ten niepowtarzalny krajobraz w 2009 roku został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
  Głównymi miejscowościami w dolinie są: Alleghe, Selva di Cadore, Zoldo, Caprile, Colle Santa Lucia i Palafavera. Cały ośrodek narciarski leży w sercu regionu administracyjnego Veneto (Wenecja Euganejska) oraz w południowo-wschodniej części okręgu Dolomiti Superski.

  Civetta - Caprile di Alleghe Civetta - Caprile di Alleghe
  Trasy narciarskie
   Długość tras zjazdowych: 80 km.
   Trasy łatwe: 41 km
   Trasy średnie: 27 km
   Trasy trudne: 7 km
   Trasy oświetlone: 5 km
   Trasy biegowe: 40 km
   Trasy są położone w większości powyżej 1500 m n.p.m., dzięki czemu nie trzeba się martwić o dobre warunki śnieżne, tym bardziej, że Civetta dysponuje nowoczesnym systemem sztucznego naśnieżania.
   Szczególnie popularną jest trasa Giro della Grande Guerra w obszarze Col di Lana, gdzie można zobaczyć tunele, kryjówki i tym podobne służące w przeszłości żołnierzom do przedostania się na front wroga.
  Wyciągi narciarskie
   Wyciągi orczykowe: 10
   Wyciągi krzesełkowe: 11
   Wyciągi gondolowe: 3
   Wyciągi linowe: 0
   Kolej linowo-torowa: 0
   Całkowita przepustowość godzinowa: 37800 osób / godz.
  Karnety narciarskie
  Proponuję karnety narciarskie 6-dniowe. Ceny karnetów narciarskich są zróżnicowane dla: osób dorosłych, juniorów i seniorów. Kategoria dzieci obejmuje pociechy do 8 lat, juniorzy do 16 lat, seniorzy powyżej 65 lat.
  Civetta ważny w kompleksach narciarskich Civetta i S. Fosca, czyli na wszystkich wyciągach i kolejkach oznaczonych na mapie. Skipasy łączone z Dolomiti Superski, ważny we wszystkich 12 ośrodkach Dolomiti Superski.
  Juniorzy - data urodzenia po 25/11/2011
  Seniorzy - data urodzenia przed 25/11/1952
  Dolomiti Superski obejmuje: Arabba, Marmolada, Val di Fassa/Carezza, Val di Fiemme/Obereggen, Val Gardena/Alpe di Siusi, Alta Badia, Kronplatz, Valle Isarco, Sextner Dolomiten - Alta Pusteria, San Martino di Castrozza/Passo Rolle, Cortina d’Ampezzo, Tre Valli i Civetta.


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony