Menu strony

Symbol oferty: 2183/111

ALPI CLUB RESIDENCE w FOLGARIA -LAVARONE

Położenie: ok. 500 m od centrum miejscowości Folgaria, na wysokości ok. 1200 m n.p.m. od najbliższych wyciągów w Folgaria jest oddalona tylko ok. 2,5 km. Dojazd skibusem (gratis), który zatrzymuje się ok. 50 m od rezydencji.
Wyposażenie: recepcja z sejfami, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking. Część apartamentów posiada balkon.
Sport i Relax: sala gier i zabaw, ping-pong, możliwość korzystania z basenu w rezydencji Alaska (odległa ok. 500 m), animacja i baby club (4 - 10 lat) również w rezydencji Alaska.
W cenie: ogrzewanie, prąd, woda, bielizna pościelowa, ręczniki, sprzątanie końcowe (aneks kuchenny we własnym zakresie lub dodatkowo płatne).
Uwaga! obowiązkowo płatna karta klubowa 20 euro/os/tyd., dzieci do 3 lat gratis, dzieci od 3 do 9 lat 10 euro/os. Możliwość wypożyczenia TV za dodatkową opłatą 20 euro/tydz. Kaucja zwrotna 150 euro za apartament. Ważne! Pobyty niedziela-niedziela

Apartament "mono" 4 osobowy

Apartament "mono" 4 osobowy składa się z przedpokoju, z pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem małżeńskim oraz łóżkiem piętrowym, aneksu kuchennego z wyposażeniem (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka) oraz łazienki z WC, telefon.

Apartament "bilo" 4 osobowy

Apartament "bilo" 4 osobowy składa się z pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem małżeńskim oraz pokoju z podwójnym łóżkiem, aneksu kuchennego z wyposażeniem (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka) oraz łazienki z WC, telefon.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony