Menu strony

ŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCH

Symbol oferty: 595/2647
ŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCH
ŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCHŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCH

INFORMACJE O PIELGRZYMCE

SZLAKIEM APOSTOŁÓW I ŚWIĘTYCH - ŚWIĘTE PERŁY I SANKTUARIA PÓŁNOCNYCH WŁOCH

WŁOCHY
Autokarem, bez nocnych przejazdów.

Na trasie: Maria Worth - Tarvisio - Lusari - Bolonia - La Spezia - 5 Terre - Portofino - Col De Bosco - Turyn - Oropa - Oropa - Locarno - Mediolan - Garda - Lesina

Pielgrzymka 9dniowa na zamówienie dla grup, klubów, stowarzyszeń, wspólnot parafialnych.
Termin do ustalenia

Polecamy co najmniej 1/2 roku przed planowanym terminem rozpocząc proces organizacyjny - polecamy się zapoznać z PROCEDURĄ ORGANIZACJI AVE

Zamówienia można dokonywać ONLINE
lub wypełnić formularz znajdujący sie po klknieciu na II - gi niebieski klawisz ZAPISY ONLINE

PROGRAM

AP-13 - Włochy: Święte Perły I Sanktuaria Północnych Włoch 9dni autobusem
( Kod: A-IT-9-BNPgr-595 )


Program autorski AVE (E.Weintrit)

NA SZLAKU PIELGRZYMKOWYM BUDUJEMY WSPÓLNOTĘ POPRZEZ CODZIENNĄ EUCHARYSTIĘ

1 dzień
POLSKA - MARIA WORTH - TARVISIO

Zbiórka, msza św. inauguracyjna, przejazd do Włoch, w drodze nawiedzenie Sanktuarium MB Różancowej nad jez Worther See Maria Worth, kolacja, nocleg w Tarvisio.

2 dzień
LUSARI - BOLONIA - LA SPEZIA

Śniadanie, kolejką górska (ok. 1o EURO) przejazd na Monte Lusari - Sanktuarium MB Patronki Europy, przejazd do Bolonii - stolicy regionu Emiglia Romagna, msza św. przy grobie św. Dominika, przejazd nad M.Liguryjskie, kolacja, nocleg.

3 dzień
5 TERRE

Śniadanie, wycieczka do unikatowego rezerwatu przyrody - zatoka Poetów, pieszo, statkiem i pociągiem podziwianie niezwykłych bajecznych miasteczek na skale, kolacja, nocleg w okolicy

4 dzień
PORTOFINO - COL DE BOSCO

Śniadanie, przejazd do malowniczego Portofino (statek ok. 10 Euro), modlitwa przy grobie św. Jerzego - Patrona Rycerstwa, po południu msza św. w Sanktuarium salezjańskim Coll de Bosco - miejsce dzieciństwa świetego Patrona Młodzieży, kolacja i nocleg w okolicy.

5 dzień
TURYN - OROPA

Sniadanie, przejazd do Turynu, w drodze krótki postoj w Becchi - miejscu ruodzenia św. Jana Bosko, W Turynie - nawiedzenie Katedry, gdzie wystawiony bywa Całun Turynski, modlitwa przy grobie J.Frassatti i Dominika Savio, po południu nawiedzenie Bazyliki Maryi Wspomożycielki w Valldocco, wieczorem przejazd do Sanktuarium Czarnej Madonny w Oropa, kolacja, nocleg

6 dzień
OROPA - LOCARNO

Śniadanie, przejazd do szwajcarskiego Sanktuarium Maryjnego Madonna de Sasso w Locarno nad jez. Como (kolejka ok. 5 Euro), pejzaże alpejskie, kolacja nocleg w okolicy.

7 dzień
MEDIOLAN - GARDA - LESINA

Śniadanie, przejazd do Mediolanu - stolicy Lombardii, Katedra z grobem św. Karola Boromeusza (fakultatywnie 25 EURO) - wcześniej na zamówienie Muzeum obrazu Leonarda da Vinci -Ostatania Wieczerza”, kolacja, nocleg w okolicy jez. Garda.

8 dzień
GARDA i OKOLICE

Śniadanie,msza św. Sanktuarium Madonna Lesina, spacer po Sirmione, Peschara lub Lazise (miastach św. Łazarza), kolacja nocleg.

9 dzień
MADONNA CORONATA - POLSKA

Msza św. w Sanktuarium MB Bolesnej w Coronata, ; Śniadanie, całodniowy przejazd do kraju, powrót ok. 23.

BIURO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZMIAN W PROGRAMIE

CENA ORIENTACYJNA

CENA: to wypadkowa ilości osób do wartości kosztów transportu, ubezpieczeń i kosztów oraz wartość noclegów z wyżywieniem, parkingów, opłat wjazdowych do miast, przewodnika - płatna w EURO (dla dobra uczestników którzy, mogą zakupić walutę w kantorze (AVE podając cenę w PLN zobligowane by było do przeliczeń walutowych wg.kursu bankowego)

NINIEJSZA SYMULACJA CENOWA JEST SKALKULOWANA dla odpowiedniej liczby uczestników GWARANTUJĄC 2 MIEJSCA GRATIS dla Zamawiającego + OBSŁUGA

CENA: uzależniona od ilości osób
Przy 40 - 44 os. - 799 PLN + 330 EURO
Przy 35 - 39os. - 899 PLN + 340 EURO
Przy 30 - 34 os. - 999 PLN + 350 EURO
Przy 25 - 29 os. - 1099 PLN + 370 EURO

Kwota walutowa płatna w EURO na konto walutowe AVE na 30 dni przed pielgrzymką

-Dopłata do pokoju 1-os. 100EURO (na Zamówienie najpóźniej przy wpłacie I-raty)

* Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany ceny ze względu na zmienność kursów walutowych oraz cen paliw
** Biuro gwarantuje 2 pokoje 1-os. (w cenie) dla Kapłana i Pilota grupy

WARUNKI PŁATNOŚCI

Po podpisaniu umowy prawnej o realizację pielgrzymki z Biurem AVE Zamawiający rozpoczyna nabór pielgrzymów.
Zapisy na pielgrzymkę Zamawiający powienien przyjmować na druku AVE formularz zgłoszeniowy- który jest jednocześnie pełnomocnictwem udzielanym Zamawiającemu przez uczestnika.

Na tym formularzu uczestnik podaje
- dane osobowe
- wybór pokoju
- potwierdzenie znajomości programu i warunków uczestnictwa
- udziela pełnomocnitwa Zamawiającemu

Zwyczajem Biura AVE jest podanie ceny uzależnionej od ilości osób - tak aby uczestnik poniósł jak najniższe koszty - im większa grupa tym tańsza cena.
Podając ofertę Biuro dokonuje symulacji cenowej.


Nabór i I rata jest dokonywana u Zamawiajacego (najlepiej na konto)
Kolejne raty należy wpłacić po zamknieciu listy czyli kiedy znana jest liczba pielgrzymów, wpłacane są bezpośrednio u Organizatora (bankowe konta firmowe AVE).

Przy grupach autokarowych podpisując umowę z Biurem Zamawiający zakłada wpłatę w wysokości ceny 1 osoby jako depozyt w końcowym rozliczeniu.

Przy grupach samolotowych zaliczka często jest narzucona przez linie lotnicze, które żądają depozytu bezzwrtonego za każde zarezerwowane miejsce w samolocie - stąd często na samym poczatku Zamawiajacy zakłada za określoną liczbę miejsc samolotowych zaliczkę - którą można do pewnej daty wycofać bezkosztowo bez ponoszenia strat finansowych.

Zamawiający dokonuje wpłaty na konto Biura AVE (wysyłając dowod wpłaty).

konto Alior PLN PL-76 2490 1057 0000 9900 8428 8257
konto Alior EURO PL-67 2490 1057 0000 9902 8428 8257
konto Alior USD PL-23 2490 1057 0000 9901 8428 8257
BIC: albpplpw


WARUNKI PŁATNOŚCI

I rata płatna do 48 godzin od podpisania umowy na podstawie faktury proforma. Zapisy trwają do .....

Zamknięcie listy uczestników - Biuro informuje uczestników o ostatecznej cenie zgodnej z ilością osób i obliguje do wpłaty całości.

Zamkniecie listy: data w której po podaniu listy uczestników przez Zamawiajacego Biuro podaje cenę.

W przypadku wzrostu ilości uczestników po zamknięciu listy wpływającej na obniżenie ceny pielgrzymki - Biuro dokonuje zwrotu nadwyżki w dniu wyjazdu przez Przedstawiciela Biura.

II rata: kwota złotówkowa płatna do (Biuro określa termin na programie)

III rata: kwota walutowa płatna na konto walutowe najpóżniej do (Biuro określa termin na programie)

Do obowiązku Pielgrzyma i Zamawiajacego wynikającego z umowy, należy:
- dotrzymywanie terminów płatności
- przesłanie dowodu wpłaty z kodem imprezy celem weryfikacji poprawności przelewu

Przy pielgrzymkach z naboru grupowego Biuro wysyła zawiadominie na 21 dni przed pielgrzymką przypominające o miejscu i godzinie zbiórki oraz poradnik pielgrzyma.
Jednak najczęściej i to rozwiązanie polecamy Przedstawiciel Biura spotyka sie z grupą na specjalnie zorganizowanym zebraniu (termin nalezy ustalić z Biurem)

Zgodnie z ustawą o turystyce uczestnik ma prawo zrezygnować w każdym terminie przed realizacją pielgrzymki (w formie pisemnej), jednak musi być świadomy, iż jest to związane z potrąceniem tzw. kosztów rzeczywistych wraz opłata manipulacyjną (tak stanowi ustawa o usługach turystycznych z dnia 27.08.1997 roku)

ŚWIADCZENIA W CENIE

- transport komfortowym autokarem /lotnicze siedzenia, bar, video, WC/ w tym parkingi, wjazdy do miast i opłaty drogowe;
- noclegi w Hotelach lub Domach Pielgrzyma w pokojach 2,3- os. (1-os za dopłatą na miejscu - 100 Euro);
- śniadania, obiadokolacje;
- ubezpieczenia KL i NNW w TU - Signal Iduna”;
- opieka duchowa Kapłana
- opieka pilota

POLECAMY

Polecamy zabrać około 60 Euro - koszty zwiedzania oraz 50 Euro, na tzw. kieszonkowe

PRZYWILEJE I OBOWIĄZKI ZAMAWIAJĄCEGO

Przywilejem osoby Zamawiającej pielgrzymkę jest miejsce bezpłatne przy określonej liczbie uczestników.

Ilość miejsc gratis określa Zamawiający (standardowo Biuro podaje cene przy 2-óch osobach bezpłatnych) - zwiększenie liczby osób gratis jest możliwe ale wiąże się z automatyczną zmianą ceny.

Do obowiązków Zamawiającego należy nabór uczestników ( Biuro podaje wzór listy uczestników), określenie przydziału pokoi(liczba pokoi 1-os jest ograniczona stąd na zamówienie)wg wzoru tzw. "rooming listy".
Obowiązkiem Zamawiającego jest wpłata kosztów na konto Organizatora AVE wg podanych warunków w umowie. Przy umowie zbiorowej wpłaty mogą być tylko i wyłacznie zbiorowe przez Zamawiającego na konto Organizatora. Biuro zastrzega sobie przyjmowanie wpłat indywidualnych uczestników.

Obowiązkiem Zamawiającego jest dotrzymywanie warunków umowy o realizacje pielgrzymki oraz wpłata kosztów na konto Organizatora AVE wg podanych warunków w umowie.

Biuro zastrzega sobie przyjmowanie wpłat od indywidualnych uczestników (prawnie uzasadnione umową zbiorową).

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2017-12-06 - 2018-12-06
  (środa - Czwartek)
  9 katalogowa 2211 PLN = 519 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: NA ZAMÓWIENIE GRUPOWE


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony