Menu strony

Residence T-Village - Anzio (Cincinnato) - Lazio

Symbol oferty: 5446301/111
Residence T-Village - Anzio (Cincinnato) - Lazio
Residence T-Village - Anzio (Cincinnato) - LazioResidence T-Village - Anzio (Cincinnato) - LazioResidence T-Village - Anzio (Cincinnato) - LazioResidence T-Village - Anzio (Cincinnato) - LazioResidence T-Village - Anzio (Cincinnato) - Lazio

REZYDENCJA

Odnowiona w 2001 roku, rezydecnja położona jest w Anzio, bezpośrednio przy plaży Tor Caldara, około 70 km na południe od Rzymu, niedaleko naturalnego parku WWF w Tor Caldara. Idealne miejsce dla rodzin i dla tych, którzy pragną spędzić wakacje w blisko morza i z dala od stresu codziennych sytuacji.

PLAŻA

Obiekt znajduje się przy szerokiej i piaszczystej plaży - jednej z najpiękniejszych i najczystszych obszarów w pobliżu Rzymu (plaża otrzymała Europejską Niebieską Flagę). Jest możliwość wyboru pomiędzy dwoma plażami:
Południową - cicha i spokojna - wspaniała dla rodzin preferujących spędzić relaksujący dzień.
Północna - muzyczna - dla tych, którzy preferują życie na plaży przy muzyce, grupowych tańcach i koktailach.

WYPOSAŻENIE

Rezydencja posiada recepcję, restaurację, muzyczny bar z tarasem wychodzącym na morze, kiosk na plaży, 2 prywatne parkingi. Dodatkowo obiekt oferuje: animacje dla dorosłych i dla dzieci ( od 4.07 - 5.09.2012), korzystanie z tenisa stołowego, rowerów, punktu internetowego, pralnię na żetony.

APARTAMENTY

W rezydencji znajduje się 35 apartamentów, na 5 piętrach kompleksu bezpośrednio na plazy. Każdy apartament posiada kuchnię bądź aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem.
Mono 3 jednopokojowy apartament z dwoma sofami: podwójną i pojedynczą. Brak widoku na morze.
Mono 4 jednopokojowy apartament z dwoma sofami: podwójną i pojedynczą a także z wysuwanym łóżkiem oraz mały balkon. Brak widoku na morze.
Bilo 4 dwupokojowy apartament z dwuosobową sypialnią oraz pokój dzienny pojedynczą sofą i wysuwanym łóżkiem a także mały wewnętrzny balkon. Brak widoku na morze.
Bilo 5: dwupokojowy apartament z dwuosobową sypialnią oraz pokój dzienny z łóżkiem piętrowym i wysuwanym łóżkiem a także mały wewnętrzny balkon. Brak widoku na morze.
Bilo 4/5 z widokiem na morze: dwupokojowy apartament: dwuosobowa sypialnia oraz pokój dzienny z dwoma pojedynczymi sofami i wysuwanym łóżkiem, a także balkon z widokiem na morze.
Trilo 6/8 z widokiem na morze: apartament posiadający trzy sypialnie: jedna sypialnia dwuosobowa a dwie z łóżkiem piętrowym i łóżkiem pojedynczym i pokój dzienny oraz balkon z widokiem na morze.

POBYTY

zakwaterowanie w soboty w godzinach 16:00 - 19:00
wykwaterowanie w soboty do godziny 10:00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
2017-10-28 - 2017-11-04
(Sobota - Sobota)
8 katalogowa 328 PLN = 77 EUR zarezerwuj kalkuluj +
2017-11-04 - 2017-11-11
(Sobota - Sobota)
8 katalogowa 328 PLN = 77 EUR zarezerwuj kalkuluj +
2017-11-11 - 2017-11-18
(Sobota - Sobota)
8 katalogowa 328 PLN = 77 EUR zarezerwuj kalkuluj +


Podobne oferty« Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony