Menu strony

Symbol oferty: 5445356/111

Zakwaterowanie

Trenker to trzygwiazdkowy hotel położony w pięknej dolinie Brasie.

Pokój

Nasz odnowiony i powiększony hotel rodzinny posiada 50 łóżek, hotel jest bardzo gościnny z uprzejmym personelem.

Wyposażenie

Każdy z pokoi wyposażony jest w prysznic, toaletę, telewizor, balkon i telefon.

Restauracja

Każdego ranka w hotelowej jadalni serwuje się obfite śniadania ( jadalnia dla niepalących), wieczorem goście mogą cieszyć się dużym wyborem w menu świetnego kucharza i właściciela hotelu Pana Trenkera, przyrządzane przez niego osobiście.

Okolica

Piękne krajobrazy i środowisko naturalne doliny Brasie czynia to miejsce jednym z najbardziej fascynujących miejsc w Dolomitach.
Jezioro Brasie, dla przykładu (tylko 2 km od naszego hotelu), jest autentycznym "klejnotem" i jednym z najbardziej znanych i wartościowych jezior w Alpach.
Nad doliną góruje Croda del Becco (2,810 m), jezioro u podnóża jest miejscem wypadowym do najbardziej znanych Alta Via n° 1 w Dolomitach i wielu innych wycieczek.
Niedaleko znajduje się okazały płaskowyż Pratopiazza (2,000 m) z cudownym widokiem na szczyt Picco di Vallandro (2,839 m),a także zapierający dech widok Sesto i Ampezzane Dolomites (Tre Cime di Lavaredo, Croda dei Toni, Cristallo, Croda Rossa, Tre Scarperi Tofane, etc.). Jednakże jest tam dużo nowych miejsc do odkrycia i zachęcamy do odkrywania ich, używając naszego hotelu jako bazy wypadowej.
Dolina Braies, to autentyczny raj, dla turystów i entuzjastów kolarstwa górskiego. Każdego roku w czerwcu odbywają się tam największe i najbardziej znane zawody kolarstwa górskiego w Alpach "Dolomites Superbike".
Zimą Braies i cała dolina jest idealnym miejscem do uprawiania sportów zimowych. W Braies jest ponad 40 km tras przełajowych, również odbywa się tam wiele zawodów, z których najbardziej znane to Narciarski Maraton Pusteria Valley, Narciarski Maraton Casies Valley Cross-Country i wyścig z Dobbiaco do Cortina.
Zainteresowani narciarstwem zjazdowym mają także wiele możliwości do praktykowania ich ulubionego sportu. Wykupując tylko jeden ski pass mogą kożystać z ponad 60 wyciągów (Dolomites Superski - Plan de Corones, Monte Elmo, Croda Rossa, etc.).
Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony