Menu strony

Symbol oferty: 283/2647

WCZASY NARCIARSKIE 2018

WŁOCHY - DOLOMITY
Region: ALTA BADIA
Miejscowość: La Villa

Hotel***S GRAN RISA ze SPA

WYJAZDY PRZEZ CAŁY SEZON - TURNUSY OD SOBOTY DO SOBOTY
DOJAZD WŁASNY

ZAKWATEROWANIE

Alta Badia to jeden z najpopularniejszych, włoskich regionów narciarskich, znajdujący się w samym sercu Dolomitów. Należy też do jednych z droższych regionów ze względu na swoje położenie. Region składa się z pięciu połączonych gmin: Corvara, Colfosco, La Villa, Pedraces i San Cassiano. Ze względu na swoje położenie i świetny dojazd, Alta Badia to kurort cieszący się zainteresowaniem zarówno narciarzy wyczynowych jak i średnio zaawansowanych. Położony w otoczeniu skalistych szczytów charakterystycznych dla włoskich Dolomitów, region oferuje liczne atrakcje turystyczne. W La Villa dobrze odnajdą się rodziny z dziećmi szukające odrobiny ciszy i spokoju. Położona w okolicy Corvary, La Villa to dobra baza wypadowa dla narciarzy, chcących odwiedzić liczne stacje narciarskie Dolomitów do których można stosunkowo szybko dojechać samochodem. Cicha i spokojna miejscowość położona nieopodal zamarzniętego w sezonie jeziora oferuje swoim gościom basen i skatepark. Z La Villa można dostać się bezpośrednio na szczyt Pizz La Villa znajdujący się na wysokości 2077 m n.p.m., na którym odbywają się zawody Pucharu Świata. Za pomocą systemu wyciągów i tras narciarskich La Villa łączy się z innymi miejscowościami w regionie Alta Badia i Sella Ronda.

ZAKWATEROWANIE: H*** GRAN RISA w La Villa

Położenie:
Luksusowy Hotel*** GRAN RISA o nazwie słynne j trasy FIS-owskiej na Piz La Villa. położony vis a vis kolejki na szczyt Piz La Villa. Położenie Hotelu - w samym centrum miasta, blisko stacji narciarskiej i centrum handlowego.
Serwis Hotelowy:
Restauracja; bar, Tawerna, sala wypoczynkowa, sala zabaw dla dzieci, narciarnia, winda, parking, garaż, Internet (odpłatnie), herbaciarnia, sala fitness
Centrum SPA z basem i kompleksem saun

Pokoje:
2-osobowe (możliwość 1 dostawki) typu standard (typu komfort za dopłatą), łazienka (prysznic) WC, telefon, TV SAT, radio,
SINGLOM proponujemy pokoje 2-osobowe lub na życzenie 3-osobowe, pokoje 1-osobowe dodatkowo płatne - limitowane (na zamówienie)

Wyżywienie: kuchnia regionalna
śniadania - bardzo urozmaicony bufet szwedzki (także gorące dania), obiadokolacje: 4 daniowe, wybór
z kilku menu w stylu - Ladinia”: bufet przystawkowy, pierwsze, drugie danie i deser. Wyrafinowana kuchnia, obfite,
różnorodne i pięknie podane dania kuchni włoskiej i międzynarodowej.

Rekreacja:
centrum SPA do dyspozycji gości w godz. 15.00 - 19.30
Znakomite centrum wellness wyposażono m.in. w takie atrakcje jak termarium - zewnętrzne ogrzewane jacuzzi, sauna fińska, biosauna, hydromasaż

PROGRAM

Dzień 1
Sobota

Zakwaterowanie od 14.00 - 20.00 w H*** Gran Risa z centrum SPA, kolacja, nocleg.

Dzień 2 - 7
Niedziela - piątek

6 dni narciarskich, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, 7 noclegów w pokojach 2-os. z łazienkami.

Dzień 8
Sobota

Śniadanie, wykwaterowanie do godz.10.00

TERMINY, CENY I WARUNKI PŁATNOŚCI

06.01. - 13.01. - 779 EURO
13.01. - 20.01. - 779 EURO
20.01. - 27.01. - 779 EURO
27.01. - 03.02. - 849 EURO
03.02. - 10.02. - 849 EURO
10.02. - 17.02. - 849 EURO

Płatne w II ratach w EURO na konto AVE SKI EURO:
1 rata: przy zapisie ok. 30 %
2 rata: płatna najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy
na konto AVE w ALIOR BANK EURO-67 24901057 0000 9902 8428 8257 BIC: albpplpw

CENA OBEJMUJE

- 7 noclegów w H**** w pokoju STANDARD 2-os. z łazienką,
- wyżywienie 2 x dziennie (śniadania, obiadokolacje)
- codzienne korzystanie z centrum SPA i basenu
- transfer busem pod stoki narciarskie
- korzystanie z serwisu hotelowego

CENA NIE OBEJMUJE

- napojów przy obiadokolacji
- obowiązkowego ubezpieczenia SIGNAL IDUNA (z rozszerzeniem na amatorskie uprawianie sportów zimowych - KL 20 000 EUR, NNW 15 000 PLN, OC 30 000 EUR) - ok. 15 EUR (w zależności od kursu Euro, płatne w PLN)
- karnetów narciarskich

ZNIŻKI

Zniżki dla 3 osoby w pokoju: dzieci tylko przy 2 osobach pełnopłatnych w pokoju!
Zniżka dla dzieci 0-1 lat - gratis
Zniżka dla dzieci 2-5 lat - 250 EURO
Zniżka dla dzieci 6-8 lat - 150 EURO
Zniżka dla dzieci 9-12 lat - 100 EURO
Zniżka dla dzieci 13-16 lat - 80 EURO
Zniżka dla 3,4 osoby dorosłej w pokoju 3 lub 4 -os.: 40 EURO

ZWYŻKI

- Dopłata do pok. 1-os.: 95 EURO
- Dopłata do pokoju typu komfort: 70 EURO
- Ubezpieczenie KL NNW - wg ilości dni ok. 15 EURO

DODATKOWE UBEZPIECZENIE

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA DODATKOWEGO UBEZPIECZENIA - PAKIET NARCIARSKI Z ROZSZERZENIEM:

UBEZPIECZENIE -JAZDA AMATORSKA ZE SPRZĘTEM”
KL 20 000 PLN
NNW 15 000 PLN
OC 30 000 EUR
BP 1000 PLN
SS 1000 PLN

UBEZPIECZENIE -JAZDA AMATORSKA ZE SPRZĘTEM PLUS”
KL 40 000 PLN
NNW 30 000 PLN
OC 60 000 EUR
BP 1000 PLN
SS 2000 PLN

W razie zainteresowania wykupieniem ubezpieczenia z rozszerzeniem prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem

POLECAMY

POLECAMY
zabrać sprzęt narciarski (narty - ze względu na transport w pokrowcu, buty narciarskie, gogle, smary), strój kąpielowy, okulary słoneczne, 1 zdjęcie na karnet zniżkowy (senior, dzieci do lat 8 GRATIS)

INFO SKI

Dolomity to jedno z najpiękniejszych pasm alpejskich, należą do najbardziej renomowanych regionów narciarskich Europy. Narciarskie kurorty położone są w 12 malowniczych dolinach, które ciągną się wzdłuż pasm górskich. Wspaniała sceneria szczytów Sella 3151m, Marmolada 3342m, Laguzoi 2778m oraz warunki narciarskie zachwycają przybywających turystów i narciarzy. Niepowtarzalny pejzaż Dolomitów i jazda wśród wyrastających "kominów" skalnych dostarczają niezapomnianych wrażeń. Wspaniałym krajobrazem niemal zawsze towarzyszy słoneczna pogoda.
WARUNKI NARCIARSKIE
Dolomity to kompleks 488 wyciągów narciarskich, 1180 km tras zjazdowych, połączonych 12 dolinami. Polecamy skorzystać z karnetów narciarskich Dolomiti Superski, które umożliwiają przemieszczanie się pomiędzy subregionami narciarskimi takimi jak:
Val di Fassa, Arrabba, Alta Badia, Cortina D`Ampezzo, Tre Valli, Arrabba , Civetta, Kronplatz, Val di Fiemme, Alta Badia, Kronplatz, Val Gardena ze słynną trasą "Sellaronda" wokłó pasma Sella, Alta pusteria, San Martino di Castrozza,

SKIPASS-y - KARNETY NARCIARSKIE
Do atrakcji naszych wyjazdów narciarskich należy penetrowanie każdego dnia innego subregionu narciarskiego z całą gamą tras o różnym stopniu trudności - DLA KAZDEGO.
Stąd sugerujemy zakup karnetów narciarskich DOLOMITY SUPERSKI
Karnet DOLOMITI SUPERSKI umożliwia korzystanie z wszystkich tras narciarskich 13 regionów.
Karnet obejmuje 450 wyciągów narciarskich (rozmaitego rodzaju: kabiny, gondole, krzesełka, orczyki) - 1220 km tras narciarskich.
To niemalże taka odległość jak z Polski do włoskich partii dolomitów. Różnica wysokości jest wiekszą niż 126 km - tzn. 14 razy wyższa niż Everest. Ponad 800 km tras jest ośnieżanych armatkami śnieżnymi, każdej nocy około 300 ratraków przygotowuje trasy na kolejny dzień.
Oczywiście można skorzystać z tras narciarskich tylko jednego regionu - kupując karnet narciarski danego subregionu.

SKI PASS - KARNETY NARCIARSKIE

SKIPASS-y - KARNETY NARCIARSKIE
Do atrakcji naszych wyjazdów narciarskich należy penetrowanie każdego dnia innego subregionu narciarskiego z całą gamą tras o różnym stopniu trudności - DLA KAZDEGO.
Stąd sugerujemy zakup karnetów narciarskich DOLOMITY SUPERSKI
Karnet DOLOMITI SUPERSKI umożliwia korzystanie z wszystkich tras narciarskich 13 regionów.
Karnet obejmuje 450 wyciągów narciarskich (rozmaitego rodzaju: kabiny, gondole, krzesełka, orczyki) - 1220 km tras narciarskich. To niemalże taka odległość jak z Polski do włoskich partii dolomitów. Różnica wysokości jest wiekszą niż 126 km - tzn. 14 razy wyższa niż Everest. Ponad 800 km tras jest ośnieżanych armatkami śnieżnymi, każdej nocy około 300 ratraków przygotowuje trasy na kolejny dzień.
Oczywiście można skorzystać z tras narciarskich tylko jednego regionu - kupując karnet narciarski danego subregionu.

Alta Badia to ośrodek narciarski w prowincji Bolzano w północnych Włoszech. Należy do gmin Corvara, Colfosco, Pedraces , Badia, San Cassiano i La Villa. Alta Badia wchodzi w skład regionu objętego skipassem Dolomitisuperski. Spośród innych ośrodków narciarskich wyróżnia ją duże nasłonecznienie tras, duża ilość dni słonecznych oraz piękne widoki górskie służące wielu turystom za urzekające tło do pamiątkowych fotografii. Alta Badia obejmuje 130 km różnorodnych dośnieżanych tras na wysokości od 1400 do 2778 m n.p.m. i gwarantuje bardzo dobre warunki narciarskie przez cały sezon od końca listopada do połowy kwietnia. 95 tras, 52 wyciągi, najdłuższa trasa Lagazuoi ( 8,5 km) i trasa Vallon- Corvara ( 4,3 km) to tylko niektóre charakterystyczne walory tego narciarskiego ośrodka.
Trasy Ośrodka Narciarskiego Alta Badia mają połączenie z trasami największej karuzeli narciarskiej w Europie z Sella Rondą.
Trudność tras: 53 % niebieskich tras, 40 % tras czerwonych i 7 % tras czarnych.

Najsłynniejsze szlaki wiodące z Alta Badia to:
- Karuzela narciarska Sella Ronda czyli przejazd wokół masywu Sella przez cztery najsłynniejsze przełęcze w Dolomitach.
- Szlak I Wojny Światowej wokół szczytu Col Di Lana, góry która jest symbolem krwawych walk w Dolomitach podczas I Wojny Światowej, przepiękna trasa wiodąca aż do Malga Ciapela, i szlak prowadzący wokół szczytów Marmolady, la Civetta, il Pelmo, le Cinque Torri, le Tofane, il Lagazuoi, Conturines i il Settsass.
- Szlak Lagazuoi z pięknymi trasami Armentarola/San Cassiano, i wjazd na Passo Falzarego.

Od 2007 roku Alta Badia ma połączenie Skubisem z ośrodkiem narciarskim w Górnej Adydze z Kronplatzem.
Miejscowości Corvara, Colfosco, La Villa, Badia, Pedraces, La Villa to maleńkie kurorty w których jest dobra, ale droga baza hotelowa. Po nartach można spędzić czas w barach, restauracjach, pubach lub w hotelowym Centrum Wellness. Te małe miejscowości są połączone nie tylko trasami ale również skibusem.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony