Menu strony

Symbol oferty: 5443004/111

Hotel

Zakwaterowanie w hotelu, pensjonacie - do wyboru. 6 dniowy Skipass Reschenpass Wlochy, Austria.
Wyżywienie śniadanie.

Trasy narciarskie

Reschenpass to nowoczesne tereny narciarskie Skiparadies Reschenpass, które obejmują obszary narciarskie w Austrii (Nauders), jak i we Włoszech (Schöneben i Haideralm). Po obu stronach granicy jest 111 km tras zjazdowych, 28 różnego typu wyciągów - począwszy od orczyków, a kończąc na pierwszym na świecie 8-osobowym wyciągu krzesełkowym (od 1999 roku) oraz 90 km tras narciarstwa biegowego. Snowboardziści mogą szlifować swe umiejętności na Halfpipe i ASA BoarderX.
Inne atrakcje to 110 km tras zimowych wędrówek górskich, 3 lodowiska, 5 torów saneczkowych - najdłuższy z nich ma 8 km, oraz hale basenowe z sauną i solarium. Infrastrukturę uzupełniają oczywiście imprezy Aprés Ski - liczne bary, puby, dyskoteki.

Reschenpass

Reschenpass położony u zbiegu 3 granic - - austriackiej, włoskiej i szwajcarskiej - jest miejscem urlopowym na obszarze Tyrolu.

Najbardziej znanym celem wycieczek, jak również popularnym motywem na widokówkach z regionu jest Wieża Reschen - usytuowana w wodach jeziora Reschensee. Jest to jedyna pozostałość po wsi Graun, zalanej przez to jezioro zaporowe. Po stronie włoskiej atrakcje turystyczne skupiają się w St. Valentin nad jeziorem Haidersee, Reschen nad jeziorem o tej samej nazwie, Graun oraz Langtaufers. Najważniejszymi austriackimi miejscowościami leżącymi na terenie Reschenpass są: Nauders oraz Pfunds-Spiss.

Pfunds usytuowane jest na wysokości 970 metrów n.p.m. w samym sercu międzynarodowych centrów sportów zimowych: Silvretta Arena Samnaun-Ischgl, Skiparadies Reschenpass oraz Serfaus-Fiss-Ladis. Wszystkie oddalone są nie więcej niż 30 minut jazdy samochodem. Pfunds może stanowić doskonałą bazę wypadową dla tych, którzy pragną poszaleć w czasie jednego pobytu w Tyrolu na stokach wszystkich trzech terenów narciarskich.
Sąsiednią miejscowością jest Spiss położone na wysokości 1627 m n.p.m., w odległości 7 km od "Silvretta-Skiarena Samnaun-Ischgl".

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony