Menu strony

Hotel Rosa degli Angeli - Val di Sole -Trentino - Sport i Natura

Symbol oferty: 5446056/111
Hotel Rosa degli Angeli - Val di Sole -Trentino - Sport i Natura
Hotel Rosa degli Angeli - Val di Sole -Trentino - Sport i NaturaHotel Rosa degli Angeli - Val di Sole -Trentino - Sport i NaturaHotel Rosa degli Angeli - Val di Sole -Trentino - Sport i NaturaHotel Rosa degli Angeli - Val di Sole -Trentino - Sport i NaturaHotel Rosa degli Angeli - Val di Sole -Trentino - Sport i NaturaHotel Rosa degli Angeli - Val di Sole -Trentino - Sport i NaturaHotel Rosa degli Angeli - Val di Sole -Trentino - Sport i NaturaHotel Rosa degli Angeli - Val di Sole -Trentino - Sport i Natura

Hotel Rosa degli Angeli ***

Nowy bardzo wyposażony we wszystkie udogodnienia, w sercu Narodowego Parku Stelvio. Mieści się kilka kroków od kurortu narciarskiego, termalnych źródeł, centrum sportowego w którym można zagrać z tenis, soccer, piłkę siatkową i koszykówkę.

Hotel znajduje się w sercu Parku Narodowego Stelvio, i toczony jest przez nienaruszoną i wciąż dziką przyrodę. Przyjeżdżając tu szybko zdasz sobie sprawę że to mały kawałek nieba.
W hotelu znajdziesz miłą i radosną atmosferę, staromodną a jednocześni innowacyjną. Nasz obsługa jest zawsze gotowa aby zrobić wszystko abyś spędził najlepiej swój czas.

Pokoje

Wszystkie pokoje wyposażone są w: telewizje satelitarną, radio, telefon, budzik, bar, sejf, suszarkę do włosów, niektóre są z balkonem, we wszystkich pokojach podłoga wyłożona jest drewnem.

Atrakcje

W okolicach hotelu można uprawiać wiele sportów między innymi: jazda na rowerze, jazda konna, wycieczki piesze, kajakarstwo, narciarstwo
Po wyczerpującym dniu można zrelaksować się na krytym basenie, w łaźni tureckiej, saunie, biosaunie, gabinecie masażu lub tez skorzystać z siłowni.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2017-12-24 - 2017-12-31
  (Niedziela - Niedziela)
  8 katalogowa 1490 PLN = 350 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2017-12-31 - 2018-01-07
  (Niedziela - Niedziela)
  8 katalogowa 1426 PLN = 335 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony