Menu strony

Ciampac Alba Fal di Fassa Rezydencja Condominio

Symbol oferty: 5444435/111
Ciampac Alba Fal di Fassa Rezydencja Condominio
Ciampac Alba Fal di Fassa Rezydencja CondominioCiampac Alba Fal di Fassa Rezydencja CondominioCiampac Alba Fal di Fassa Rezydencja CondominioCiampac Alba Fal di Fassa Rezydencja CondominioCiampac Alba Fal di Fassa Rezydencja CondominioCiampac Alba Fal di Fassa Rezydencja Condominio

Condominio Ciampac

Condominio Ciampac usytuowany jest 2,5 km od Canazei, a 500m od centrum miejscowości Alba, zaraz obok kolejki linowej na Ciampac, u podnozy doliny Val Contrin. Okolica rezydencji jest bardzo spokojna, zdala od ruchu ulicznego. Przystanek ski-busa znajduje się 100m od obiektu. Miejsce na parking w dziedzińcu rezydencji.
Wszystkie apartamenty 2 pokojowe, składają się z sypialni oraz z pokoju dziennego z wyposażonym aneksem kuchennym.

Val di Fassa

Val di Fassa to bardzo urokliwa dolina, gdyż widać z niej wszystkie ważniejsze szczyty Dolomitów: ogromną bryłę Gruppo di Sella, skalne iglice masywu Cantinaccio i Sasso Lunga nad przełęczami Sella i Pardoi oraz, od wschodu, olbrzymi mur Civetta i poszarpane wierzchołki Gruppo delle Pale. W przepięknej dolinie Val di Fassa jest kilka miejscowości, w których warto poszukać przytulnego lokalu na nocleg. Najbliżej do wyciągów jest z Campitello i Canazei oraz z Vigo i Pozzy. U wlotu doliny Val di Fassa, w miejscowości Moena, jest dolna stacja kolejki kabinowej do Alpe Lusia, skąd można zjechać do Bellamonte, terenów narciarskich będących już w sąsiedniej dolinie, jak również przerzucić się na bardzo atrakcyjne trasy przy przełęczy San Pellegrin.
Region Val di Fass to prawdziwy raj dla narciarzy posiadający ponad 200 km przepięknych stoków i niezliczoną ilość połączeń do sąsiednich regionów narciarskich. Dolina Val di Fassa zadowoli nie tylko fanatyków narciarstwa, można tutaj wybierać w przeróżnych sportach zimowych, które uprawia się w przepięknej scenerii. Dolomitów. W zimie w dolinie przede wszystkim uprawia się narciarstwo, ale są organizowane różne imprezy kulturalne stąd wieczorami nie będzie nudno. Na pewno można tu spędzić świetne zimowe wakacje za dnia na nartach a wieczorem zabawić się w dyskotece lub posiedzieć w pubie. Dolina Val di Fassa jest podzielona pomiędzy dwa różne skipasy (trzeba o tym pamiętać). Region Val di Fassa/Carezza obejmuje wyciągi od Canazei do Passo Costalunga (Fedaia, Ciampac, Belvedere, Col Rodella, Buffaure, Catinaccio, Carezza, Nova Levante), za wyjątkiem Moeny gdzie jest już strefa skipasów Tre Val

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 622 PLN = 146 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 622 PLN = 146 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-04-07 - 2018-04-14
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 622 PLN = 146 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Val di Fassa - Alba di Canazei
  Stacja narciarska

  Val di Fassa - Alba di Canazei

  Alba di Canazei leży w odległości ok. 1,5 km od Canazei, na wysokości 1.465 m. n.p.m. W samej stacji centrum narciarskie Ciampac z 6 wyciągami. Wykupienie karnetu Val di Fassa umożliwia korzystanie z tras całego regionu. Pomiędzy poszczególnymi stacjami narciarskimi kursują skibusy.

  Val di Fassa - Alba di Canazei Val di Fassa - Alba di Canazei
  Trasy narciarskie
   Trasy łatwe: 28 km
   Trasy średnie: 30 km
   Trasy trudne: 30 km
  Wyciągi narciarskie
   Wyciągi orczykowe: 3
   Wyciągi krzesełkowe: 3


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony