Menu strony

Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio

Symbol oferty: 5446060/111
Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio
Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di CampiglioSki safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di CampiglioSki safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di CampiglioSki safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di CampiglioSki safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di CampiglioSki safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di CampiglioSki safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di CampiglioSki safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio

Program

Dzień 1
Zbiórka uczestników po południu. Nocny przejazd do Austrii.

Dzień 2
Śniadanie. Fakultatywnie dla całej grupy: KAPRUN i lodowiec KITZSTEINHORN - jazda indywidualna. Zbiórka uczestników o godz: 15:30. Przejazd do doliny Zillertal. Zakwaterowanie w hotelu*** w dolinie Zillertal. Obiadokolacja. Przywitanie się i omówienie programu wyjazdu w barze z degustacją lokalnych win. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Transfer na stoki narciarskie HINTERTUX. Całodzienna jazda. Lunch na stoku. Transfer do hotelu. Spa & wellness w hotelowym centrum odnowy biologicznej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Transfer na stoki narciarskie STUBAI. Lunch. Po nartach przejazd do doliny PITZTAL. Spa & wellness w hotelowym centrum odnowy biologicznej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Transfer na stoki lodowca PITZTAL. Całodzienna jazda z przerwą na lunch. Spa & wellness w hotelowym centrum odnowy biologicznej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Transfer do Włoch do doliny VAL DI FASSA. 1 dnia jazda na stokach słynnej SELLA RONDA. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Transfer na stoki słynnej SELLA RONDA. Lunch. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Transfer do MADONNA DI CAMPIGLIO. Po całodniowej jeździe krótki odpoczynek w Madonna di Campiglioi w miejscowym pubie. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Wieczorem podsumowanie wyjazdu. Nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Wyjazd do Polski. W porze obiadowej drobna przekąska - lunch. Nocny Przejazd do Polski

Dzień 10
Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Świadczenia

Cena zawiera:
- przejazd w dwie strony
- 8 śniadań
- 7 obiadokolacji
- 6 lunchów, w tym 2 lunch podróżne (drobna przekąska)
- 6 transferów na stoki narciarskie + 1 fakultatywny Kaprun
- 1 wieczorek degustacja win i lokalnych piw
- karnet narciarski 6-dniowy: 1 x Hintertux, 1 x Stubai 1 x Pitztal, 1,5 dnia x Val di Fassa, 1 x Madonna di Campiglio. opcjonalnie , 1 x Kaprun
- ubezpieczenie NW KL SKI
- korzystanie z centrum spa & wellness
- napoje do obiadokolacji w limicie 1 l wina, 1 l wody mineralnej
- opłatę klimatyczną miejscową

Kolejność realizacji programu i zakres może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i samej organizacji. Organizator nie zwraca kosztów niezrealizowanych karnetów narciarskich.

Proponujemy hotele

hotele***/****
2 x dolina Zillertal
1 x dolina Stubai
1 x dolina Pitztal
2 x dolina Fassa
1 x Pinzolo

Skisafari

Ski Safari to specjalistyczny serwis narciarski obejmujących oferty zimowe na narty i snowboard w Alpy do Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji oraz Polski, Słowacji, Czech i Słowenii. Cechą charakterystyczną Ski Safari jest to, że codziennie jesteśmy na innym stoku, poznajemy nowe tereny narciarskie i mamy wrażenia, które umożliwiają poznanie ogromnej ilości tras narciarskich, fantastycznych widoków, panoram na Alpy i szczyty górskie. Wyjazdy te gwarantują najwyższą przyjemność i są przeznaczone dla miłośników nart i snowboardu. Do dyspozycji oddajemy znakomite ośrodki narciarskie, słynne z pucharów świata, zawodów narciarskich i snowboardowych o światowej randze. Codziennie czekają na uczestników wyjazdów nowe niespodzianki. Moc narciarskich wrażeń, ekscytująca atmosfera alpejskich kurortów, apreski, relaks po nartach na basenach i termalnych kąpieliskach, doskonała kuchnia i wieczorna wideo analiza jazdy na nartach, sprawiają, że nie ma miejsca na nudę. Codziennie na stokach narciarskich uczestnikom towarzyszy instruktor narciarski, który zapewnia szkolenie, doskonałą zabawę, współzawodnictwo oraz bezpieczeństwo na stokach dla początkujących, średnio zaawansowanych i zawodowych narciarzy. Każdy wyjazd ma swój indywidualny klimat i charakter ski safari.
Wszystkie oferty -Ski Safari są kompletne i kompleksowe i zawierają pełny pakiet świadczeń: transport autokarem, zakwaterowanie w dobrych hotelach, wyżywienie, karnet narciarski, codziennie transfery na stoki narciarskie, opiekę instruktora narciarskiego, szkolenie narciarskie z elementami sportowymi na tyczkach i zawodami, ubezpieczeniem KL, NNW SKI.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-01-05 - 2018-01-14
  (Piątek - Niedziela)
  10 katalogowa 2600 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  2018-01-12 - 2018-01-21
  (Piątek - Niedziela)
  10 katalogowa 2600 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-16 - 2018-03-25
  (Piątek - Niedziela)
  10 katalogowa 2600 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Pitztal Lodowiec
  Stacja narciarska

  Pitztal Lodowiec

  Pitztal SKIARENA to najwyżej położony lodowiec w Austrii, który gwarantuje wspaniałe warunki pogodowe dla narciarzy od września do maja. Górne partie tras biagnę na wysokości 3340 m n.p.m. Dzięki połączeniu terenów narciarskich Rifflsee i Pitztaler oferujemy Państwu zimą trasy narciarskie o łącznej długości 40,6 km. W urozmaiconym zimowym krajobrazie mogą Państwo korzystać z tras łatwych, średnio trudnych i trudnych na szerokich stokach na lodowcu lub przez las. Poza tym mogą Państwo wybrać zjazdy w puchowym śniegu lub szusować po dobrze przyczepnym firnie. Gwarantujemy Państwu różnorodne atrakcje narciarskie i niezapomniany wypoczynek na nartach w Austrii!
  Jeśli i Państwo spędzają swój urlop na nartach w Tyrolu (Austria) serdecznie zachęcamy do zobaczenia lodowca Pitztaler Gletscher!

  Pitztal Lodowiec Pitztal Lodowiec
  Trasy narciarskie
   Na lodowcu Pitztal:
  • 22,2 km tras narciarskich

  • 3,8 km niebieskie łatwe dla wszystkich

  • 16,2 km czerwone, średnio trudne

  • 2,2 km czarne trasy trudne, tylko dla doświadczonych narciarzy

  • W sumie Pitztal + Rifflsee 40,6 km tras narciarskich.
   W sezonie zimowym ośrodek Pitztal łączy się również z ośrodkiem narciarskim Hochzeiger 1450-2450 m n.p.m., coz Pitztalem i Rifflsee daje 85 km tras.

   32 km udostępnione do jazdy poza trasami
   7 km tras biegowych (na wysokości od 2.690 m do 2.740 m)


  Wyciągi narciarskie
   6 wyciągów i kolejek
   - kolej gondolowa,
   - dwa wyciągi 8-osobowa,
   - wyciąg 6-krzesełkowy,
   - wyciąg dla początkujących,
   - wyciąg Zauberteppich w dziecięcym raju (wyciąg taśmowy)
   Aby dostać się na szczyt lodowca Hinterer Brunnenkogel - 3340 m n.p.m. trzeba najpierw z dolnej stacji Pitztalu przejechać kolejką podziemną Pitzexpress 4 km, a następnie gondolą Panoramabahn.
   Górna stacja Pitzexpress to komunikacyjny węzeł terenów narciarskich na lodowcu i bardzo nowoczesne centrum usług z restauracją, barem, sklepami narciarskimi i tarasami widokowymi.
   Wyciągi czynne od 08:00 do 16:00.
  Karnety narciarskie
  Zalety karnetu Pitztaler Gletscher - Rifflsee

  - gwarancja śniegu od września do maja
  - wypoczynek na nartach na najwyżej położonym lodowcu
  - atrakcyjne i szerokie trasy zjazdowe na lodowcu
  - 40,6 km przygotowanych tras narciarskich, 41 km udostępnionych do jazdy poza trasami, 12 km tras biegowych
  - punkt wyjściowy dla popularnych wycieczek narciarskich na najwyższy szczyt Tyrolu - Wildspitze (3.774 m)
  - dzieci poniżej 10 lat mają bezpłatny przejazd - po okazaniu ważnej legitymacji i pod opieką jednego z rodziców
  - przy zakupie karnetu na co najmniej 6 dni można korzystać z kolejek Kaunertaler Gletscher i Fendels
  - darmowe Wi-Fi we wszystkich naszych restauracjach
  - bezpłatny autobus dla narciarzy
  - jeden, wspólny karnet obowiązuje na terenach narciarskich Pitztaler Gletscher i Rifflsee połączonych trasą Talabfahrt Rifflsee i kolejką Gletscherexpress


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony