Menu strony

Symbol oferty: 2375/111

Italia Hotel ***

Hotel Italia położony jest na wysokości 950 m n.p.m., ok. 20 m od centrum Molina di Fiemme, ok. 5 km od wyciągów narciarskich Alpy Cermis. Przystanek skibusu (gratis) znajduje się obok hotelu.
W obiekcie jest restauracja, bar, sala TV, tawerna, winda, parking, ogród, centrum fitness, basen, sauna, łaźnia turecka, hydro-masaże naprzeciwko głównego budynku.
Restauracja serwuje śniadania w formie bufetu, ciepłe kolacje (wybór z 3 menu) sałatki w formie bufetu, deser, 1 raz w tygodniu kolacja regionalna z muzyką na żywo.
Pokoje są 2 osobowe, z łazienkami z WC, wyposażone w telefon, TV-SAT.
Doba hotelowa:
W sobotę zakwaterowanie w wybranym obiekcie (w godz. 16.00-19.00 apartamenty) i od 16.00 w hotelach. W następną sobotę wykwaterowanie do godz. 09.30.

Val die Fiemme

Val di Fiemme (Fleimstal), dolina położona na styku Tyrolu Południowego i Trydentu, zwana jest również bramą Dolomitów. W jej obrębie znajduje się 5 wspaniałych terenów narciarskich.: Alpe Cermis, Ski Center Latemar, Bellamonte-Alpe Luisa, Passo Lavaze i Ziano. W sumie do dyspozycji amatorów białego szaleństwa jest około 100 km tras o różnym stopniu trudności, dostępnych na jednym karnecie Dolomiti Super Ski. Z doliny można podziwiać wspaniałe krajobrazy, gładkie zbocza, oraz strome odcinki u podnóży skalnych wypiętrzeń. Duża ilość wyciągów i dobra pogoda są dodatkowym atutem tego regionu
Głównym ośrodkiem doliny jest Skicenter Latemar (55 km tras), połączony wyciągami z leżącą po drugiej stronie masywu malowniczą doliną Val d'Ega i ośrodkiem Obereggen. Po przeciwnej stronie doliny leży miejscowość Cavalese (1000 m n.p.m.) oraz stacja narciarska Alpe Cermis-Lagorai Skiland (25 km tras). Nieco dalej w głąb Val di Fiemme leży Bellamonte - Alpe Lusia (20 km tras). Ponadto dwa nieco mniejsze ośrodki - Ziano (5 km tras) i Predazzo. Doskonale przygotowane trasy, pewny śnieg oraz świetnie rozwinięta infrastruktura sztucznego naśnieżania to główne atuty tego regionu. Nie zabraknie też rozrywek na "po nartach" liczne restauracje, bary, pizzerie i kafejki oraz basen i lodowisko w Cavalese będą z pewnością dopełnieniem udanego szusowania w Val di Fiemme.

Dodatkowe informacje

Val di Fiemme - Obereggen: Tereny narciarskie 950 - 2490 m n.p.m.
Tras 131 km w tym: łatwe: 48 km, średnie: 66 km, trudne: 17 km.
Wyciągów 51 w tym: 7 kabinowych, 26 krzesełek, 13 orczyków.
Fiemme - Obereggen karnet 6 dni dorośli ok. 144-164 euro, dzieci ok. 101-115 euro
Uwaga! zniżki dla Klientów Otium na podstawie voucheru.
Promocyjne ceny na rozpoczęcie sezonu, 6 dni około 131 euro
Superski Dolomiti karnet 6 dni - dorośli ok. 171-194 euro, dzieci ok. 120-136 euro
1150 km tras narciarskich

Przykładowy dojazd

Z Cieszyna: drogą na Olomouc, E 462 na Brno, 52/E 461 na Wiedeń przez Mikulov, A1 na Linz, Salzburg, A12 na Innsbruck, A13/A22 na Bolzano przez przełęcz Brenner, za Bolzano zjazd na Egna/Ora i dalej SS 48 wg drogowskazów na daną miejscowość (Cavalese- 24 km). Razem ok. 970 km
Z Kudowy: 11/E67 na Pragę, 5/E50 na Plznen, 93 na Monachium, autostradą na Innsbruck, A13/A22 na Bolzano przez przełęcz Brenner, i dalej jw. Jako drugi wariant można wybrać drogę z Pragi na Linz i dalej jw. Razem ok. 800-840 km.

Uwaga

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony