Menu strony

Skoki Val di Fiemme/Predazzo

Symbol oferty: 5445551/111
Skoki Val di Fiemme/Predazzo
Skoki Val di Fiemme/PredazzoSkoki Val di Fiemme/PredazzoSkoki Val di Fiemme/PredazzoSkoki Val di Fiemme/PredazzoSkoki Val di Fiemme/PredazzoSkoki Val di Fiemme/PredazzoSkoki Val di Fiemme/Predazzo

Val di Fiemme

Popularny znany region narciarsko-snowboardowy, znajduje się w północnych Włoszech, w regionie Trentino - Alto Adige, 40 km od Bolzano. Dolina rozciąga się na długości 35 km wzdłuż linii łączącej od strony północno-wschodniej Dolinę Fassa i od strony południowo-zachodniej Dolinę Cembra.

Miasto położone w południowym włoskim Tyrolu w Dolomitach w Dolinie Val di Fiemme - wyjątkowo malowniczej dolinie rozciągajacej się na przestrzeni 35 km i otoczonej pasmami górskimi Latemar, Lagorai i Pale San Martino. Na wysokości 1018 m n.p.m. znajduje się kompleks skoczni o nazwie Trampolino Dal Ben (K120, K90) całkowicie przebudowany w 2001 r. Oprócz tego wybudowano w Predazzo jeszcze trzy małe obiekty: K20, K35, K62.5, także jedną skocznię K95. Zimowy kompleks, w którym leży skocznia jest uważany za jeden z trzech najbardziej prestiżowych na świecie. Wszystkie te skocznie położone są na zboczu góry około 2-3 km na północy - wschód od Predazzo. Żeby dostać się tam należy wyjechać z miasta autostradą prowadzącą do miasteczka Moena (znajdującego się w odległości 10 km od Predazzo) , po około 2-3 kilometrach jazdy ukaże się po lewej stronie (jadąc z Predazzo do Moeny) kompleks skoczni.
W dolinie znajdują się też centra: prasowo - konferencyjne oraz telewizyjne, jak również stadion, na którym odbywają się różne imprezy (np. oficjalne rozdawanie nagród).

Skocznia

Jedna z najbardziej nowoczesnych i prestiżowych na świecie posiadająca zaawansowane technologiczne rozwiązania. Mowa tu m.in. o działającym pod dużym ciśnieniem systemie sztucznego naśnieżania, oświetleniu, wyciągu krzesełkowym dowożącym skoczków na start, elektronicznej tablicy wyników, gigantycznym ekranie, sztucznej macie do letniego treningu. Oprócz tego Centrum Narciarskie Predazzo jest zaopatrzone w takie pomieszczenia jak szatnie, prysznice, toalety, czy pokoje w których można się zważyć oraz w, co też warto podkreślić, dużą ilość restauracji.

Rekord skoczni należy do Adama Małysza i wynosi 136m.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2017-12-29 - 2018-01-01
  (Piątek - Poniedziałek)
  4 katalogowa 248 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Val di Fiemme - Obereggen
  Stacja narciarska

  Val di Fiemme - Obereggen

  Trasy narciarskie
   Trasy narciarskie łącznie: 123 km
   Trasy łatwe: 42 km
   Trasy średnie: 61 km
   Trasy trudne: 20 km
  Wyciągi narciarskie
   Wyciągi narciarskie łącznie: 54
   Wyciągi orczyki: 20
   Wyciągi krzesełkowe: 25
   Wyciągi gondole: 9


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony