Menu strony

Symbol oferty: 5446760/111

Alpin Wellness Hotel Kristiania ****

Hotel nalezy do grupy najlepszych hoteli wellness w regionie Trentino. Gustownie urządzony w stylu tyrolskim, do wyboru przytulne pokoje lub różnej wielkościa apartamenty z luksusami i balkonem. Centrum wellness i urody. Różnorodna, wyśmienita kuchnia.

Pokoje

Wszystkie pokoje wyposażone w telefon, budzik, TV SAT, maly sejf, połączenie WiFI łazienkę, suszarkę do włosów.
W cenie:
TYP RUGIADA - pokoje o powierzchni 18-24 m2, większość z bakonami.

Za dopłatą możliwe:
TYP ALBA - pokoje o powierzchni 25-28 m2, komforowe pokoje z bakonami.
TYP FAMILY SUITE - powierzchnia 35 m2, balkon z panoramicznym widokiem, pokój dzienny; duże komfortowe pokoje polecane dla rodzin.
TYP JUNIOR SUITE SORGENTE - powierzchnia 30-35 m2, duży pokój z balkonem, pokoj dzienny, piec ceramiczny, duża łazienka.

Dopłata do pokoju 1 os to 15 EUR/dzień

W cenie

Basen (dzieci moga korzystać z besenu pod opieką rodziców w godzinach 9.30 - 12.30 oraz 15-16.30), stefa saun, łaźnia parowa, zabiegi metodą Kneippa, witalne prysznice i strefa relaksu. Słoneczny taras, siłownia. Miniklub dla dzieci od 3 lat (oprócz sobót). Świąteczne menu bożonarodzeniowe, sylwestrowe i wielkanocne. 1 x w tygodniu pochód z pochodniami i grzane wino. Parking, garaż. Przejazd skibusem do wyciągów w Peio i Marillevy.

Za opłatą

Centrum urody Acquaviva oferujące ekskluzywne zabiegi upiększające.

Sport&Rekreacja


NOWOŚĆ Z SEZONU 2010/2011 - kolej linowa PEIO 300 - 2 kabiny o pojemności 100 osób. Wyjazd z wysokości 2000 m na 3000 m n.p.m.

Po nartach proponujemy skorzystanie z hotelowego basenu oraz Wellness.

W sezonie zimowym oprócz narciarstwa zjazdowego można w Cogolo di Pejo i pobliskich miejscowościach uprawiać narciarstwo biegowe lub wybrać się na wycieczkę narciarską, w rakietach śnieżnych lub psim zaprzęgiem.
W sezonie letnim Dolina Pejo kusi miłośników aktywnego wypoczynku możliwością uprawiania różnych sportów: wspinaczki górskiej, raftingu, łucznictwa, wycieczek pieszych, rowerowych i konnych, nordic walkingu.

Cogolo di Peio

To małe, górskie miasteczko położone w Val di Sole niedaleko Parku Narodowego Stelvio. W Pejo Fonti na wysokości około 1400 m n.p.m. usytuowany jest kompleks wód termalnych. W pobliżu Cogolo di Pejo znajdują się takie miejscowości jak: Marilleva 900, Marilleva 1400, Mezzana, Almazzaga, Dimaro, Comezzatura.

Jak dojechać?

Autostradą A22 Brennero - Modena, wyjazd San Michele all Adige SS nr 42, drogowskazy na Cles, Male, Passo del Tonale.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony