Menu strony

Symbol oferty: 5442867/111

Alpi Club Residence

Alpi Club Residence położony jest ok. 500 m od centrum miejscowości Folgaria, na wysokości ok. 1200 m n.p.m. od najbliższych wyciągów w Folgaria jest oddalona tylko ok. 2,5 km. Dojazd skibusem (gratis), który zatrzymuje się ok. 50 m od rezydencji. W rezydencji jest recepcja z sejfami, sala TV, sala gier i zabaw, ping-pong, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking. Część apartamentów posiada balkon.
Jest możliwość korzystania z basenu w rezydencji Alaska (odległa ok. 500 m), animacja i baby club (4 - 10 lat) również w rezydencji Alaska.

Dostępne apartamenty

Apartament "mono" 4 osobowy składa się z przedpokoju, z pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem małżeńskim oraz łóżkiem piętrowym, aneksu kuchennego z wyposażeniem (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka) oraz łazienki z WC, telefon
Apartament "bilo" 4 osobowy składa się z pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem małżeńskim oraz pokoju z podwójnym łóżkiem, aneksu kuchennego z wyposażeniem (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka) oraz łazienki z WC, telefon.

Folgaria

Najbardziej na południe wysunięta część Dolomitów, to również cieszące się w Polsce popularnością tereny narciarskie Folgaria-Lavarone objęte wspólnym karnetem narciarskim SuperSkirama-Adamello-Brenta. Liczne wyciągi i system naśnieżania, zapewnia narciarzom świetną jazdę i zabawę na stokach, a po nartach czekają liczne atrakcje, w postaci barów, pubów, pizzeri i kręgielni. Po drodze warto zajrzeć do stolicy regionu, zabytkowego Trydentu.
Karnet Superskirama Adamello Brenta upoważnia do jazdy na nartach bez ograniczeń w Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Lodowiec Presena, Ponte di Legno, Pinzolo, Pejo, Monte Bondone, Paganella, Folgaria-Lavarone, w sumie 340 km tras.

Dodatkowe informacje

Folgaria-Lavarone - tereny narciarskie 1200 - 1823 m n.p.m.
Tras 65 km w tym: łatwe 37 km, średnie 26 km, trudne 2 km.
Wyciągów 29 w tym: 21 w Folgarii i 7 w Lavarone, 14 krzesełek, 15 orczyków.
Folgaria-Lavarone karnet 6 dni ok. 118-140 euro, dzieci poniżej 8 lat gratis* młodzież/seniorzy ok. 93-113 euro.
Uwaga! na podstawie voucheru Otium, zniżka dla naszych klientów.
Superskirama Adamello Brenta karnet 6 dni ok. 167-188,50 euro, młodzież / seniorzy ok. 135-151,50 euro. Dzieci do 8 lat gratis* sprawdź warunki. Kaucja za key card 5 euro. Potrzebne zdjęcie

Dojazd

Z Cieszyna: drogą na Olomouc, E 462 na Brno, 52/E 461 na Wiedeń przez Mikulov, A1 na Linz, Salzburg, A12 na Innsbruck, A13/A22 na Bolzano przez przełęcz Brenner, za Trento zjazd w Rovereto Nord na Calliano i dalej SS 350 na Folgarię. Razem ok. 1040 km.
Z Kudowy: 11/E67 na Pragę, 5/E50 na Plznen, 93 na Monachium, autostradą na Innsbruck, A13/A22 na Bolzano przez przełęcz Brenner, i dalej jw. Razem ok. 940 km.
Lotniska: Wenecja ok. 140 km, Bolzano ok. 90 km.

Uwaga

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bezkosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony