Menu strony

Marilleva 1400 Free Ski - zamknięcie sezonu narciarskiego - gwarancja śniegu i słońca

Symbol oferty: 1008/111
Marilleva 1400 Free Ski - zamknięcie sezonu narciarskiego - gwarancja śniegu i słońca
Marilleva 1400 Free Ski - zamknięcie sezonu narciarskiego - gwarancja śniegu i słońcaMarilleva 1400 Free Ski - zamknięcie sezonu narciarskiego - gwarancja śniegu i słońcaMarilleva 1400 Free Ski - zamknięcie sezonu narciarskiego - gwarancja śniegu i słońcaMarilleva 1400 Free Ski - zamknięcie sezonu narciarskiego - gwarancja śniegu i słońcaMarilleva 1400 Free Ski - zamknięcie sezonu narciarskiego - gwarancja śniegu i słońcaMarilleva 1400 Free Ski - zamknięcie sezonu narciarskiego - gwarancja śniegu i słońcaMarilleva 1400 Free Ski - zamknięcie sezonu narciarskiego - gwarancja śniegu i słońcaMarilleva 1400 Free Ski - zamknięcie sezonu narciarskiego - gwarancja śniegu i słońca

Val di Sole

Dzięki nadzwyczajnemu położeniu geograficznemu Val di Sole panują tam uprzywilejowane warunki klimatyczne.. Łagodne powietrze znad jeziora Garda natrafia na zimne prądy wiecznego lodowca w Presena i masywu Cevedale, co sprawia, że dolina jest jednym z najbardziej obfitych w opady regionem w całym obszarze alpejskim. Przy niedogodnej pogodzie wszystkie centra narciarskie oferują sztuczne naśnieżanie wraz z jakościowo najlepszymi i najpewniejszymi warunkami śnieżnymi od początku do końca sezonu narciarskiego.

Cena nie obejmuje:

-sprzątania końcowego (opłata obligatoryjna) ok. 40 Euro za apartament. Nie dotyczy kuchni - kara za pozostawienie kuchni nie posprzątanej 50 Euro,
-bielizny pościelowej i ręczników (tylko za wcześniejszym zgłoszeniem w biurze) ok. 11 Euro za osobę,
-depozytu w wysokości: ok. 100 Euro za apartament,
-kaucji zwrotnej w wysokości 5 Euro za ski-pass narciarski ( należy zabrać zdjęcie! ),
-dodatkowego ubezpieczenia narciarskiego (pakiet SKI) w wysokości ok. 30 zł od osoby.

TYPY APARTAMENTÓW MARILLEVA:

TYP BILO- apartament dla 4 osób składający się z sypialni z podwójnym łóżkiem, drugiego pokoju z podwójną sofą lub łóżkiem wysuwanym, z aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne sprzęty do przygotowywania i spożywania posiłków, łazienki.
TYP TRILO- apartament dla 6 osób składający się z sypialni z podwójnym łóżkiem, drugiego pokoju z łóżkiem piętrowym lub dwoma oddzielnymi łóżkami, pokoju dziennego z podwójną sofą lub łóżkiem wysuwanym, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystkie niezbędne sprzęty do przygotowywania i spożywania posiłków, łazienki.

Łączniki

Na trasach dojazdowych w Polsce biuro zastrzega sobie możliwość podstawienia pojazdu o niższym standardzie( np.: mikrobusu).

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęDopłata
Bielsko-Biała 6parking nad Tesco15:30 90 PLN  
BrzegDW PKP18:20 30 PLN  
CzęstochowaHotel Orbis Al. Wojska Polskiego17:15 50 PLN  
GliwicePKS ul. Toszecka17:50 40 PLN  
Katowicenad Spodkiem - parking17:00 60 PLN  
Krakówrondo mateczne McDonald15:30 90 PLN  
Lesznoplac Konstytucji 3 Maja15:30 80 PLN  
LubinDW PKP ul. Kolejowa15:45 80 PLN  
Łódźplac Dąbrowskiego Teatr Wielki15:50 100 PLN  
OławaDW PKS18:00 40 PLN  
OpoleDW PKP19:00  
PoznańDW PKS stanowisko międzynarodowe14:10 100 PLN  
Rawiczmotel Maria ul. Racławicka16:10 80 PLN  
Warszawapałac kultury przy sali kongresowej14:00 100 PLN  
Wrocław1DW PKS peron 517:15 50 PLN  
ZabrzePlac Warszawski17:30 50 PLN  

Atrakcje

Region położony jest w zachodniej części Trentino, pomiędzy jeziorem Garda oraz Południowym Tyrolem: Val di Sole otoczone jest jednym z najsłynniejszych masywów górskich obszaru alpejskiego, Dolomitami Brenta, masywem Adamello - Presanella oraz masywem Ortler - Cevedal.

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-17 - 2018-03-26
  (Sobota - Poniedziałek)
  10 katalogowa 1500 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Marilleva 1400
  Stacja narciarska

  Marilleva 1400

  Marilleva 1400 to nowoczesna i świetnie przygotowana stacja narciarska oferująca szeroki wybór doskonale przygotowanych tras narciarskich. Znajduje się tutaj wiele propozycji dla początkujących narciarzy, sporo widokowych i długich nartostrad oraz kilka naprawdę wymagających czarnych tras.

  Nic więc dziwnego iż to właśnie Marilleva-Folgarida jest jedną z najbardziej znanych stacji regionu Val di Sole. Dodatkową jej zaletą jest połączenie siecią wyciągów i tras z Madonną di Campiglio. Zmęczeni narciarze mają okazję odpocząć w jednej z wielu restauracji czy barów na stokach, snowboardziści znajdą tu również snowpark a dla najmłodszych zbudowano szkółkę narciarską.

  Marilleva 1400 Marilleva 1400
  Trasy narciarskie
   Region narciarski w Val di Sole - SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA obejmuje swoim zasięgiem 8 regionów narciarskich:

   Folgarida-Marilleva
   Peio
   Tonale- Ponte di Legno
   Madonna di Campiglio
   Pinzolo
   Andalo - Fai della Paganella
   Monte Bondone
   Folgaria-Lavarone
   Długość tras narciarskich wynosi 380 km.

  Wyciągi narciarskie
   Folgarida i Marilleva oferuje 26 szybkich, nowoczesnych wyciągów i 32 tras (47% łatwych, 40% średnich i 13% trudnych) z łącznie 62 km tras! Te dwa ośrodki sportów zimowych gwarantują ogromną przyjemność jazdy na nartach, z oświetleniem tras do uprawiania narciarstwa nocnego. Jest to prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów. Dzięki połączeniu wyciągiem z Madonna di Campiglio i Pinzolo, łącznie udostępnionych jest 150 km tras z przepięknym widokiem na majestatyczne Dolomity Brenta. Obszar narciarski Folgarida - Marilleva - Madonna di Campiglio jest również dostępny z centrum Val di Sole dzięki nowej 8 osobowej kolejce gondolowej, która odchodzi z sąsiedniej stacji kolejowej w Daolasa-Commezzadura! W ten sposób Folgarida i Marilleva są doskonale połączone z systemem kolejowym Dolomiti Express.


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony