Menu strony

Adamello*** - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo Tonale

Symbol oferty: 5443140/111
Adamello - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo Tonale
Adamello - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo TonaleAdamello - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo TonaleAdamello - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo TonaleAdamello - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo TonaleAdamello - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo TonaleAdamello - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo TonaleAdamello - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo TonaleAdamello - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo Tonale

POKOJE

Pokoje “COMFORT”:
Pokoje “COMFORT” - odnowione w 2002-05 roku są większe niż standardowe (17-30 mq, od 2 do 5 łóżek) i są wyposażone w prywatne łazienki (z prysznicami), telewizję satelitarną, połączenie z internetem, telefon, balkon. W większości położone od strony gdzie pada słońce.

DOJAZD PROPONOWANY

Bielsko-Brno/236km
Brno-Linz/253 km
Linz-Innsbruck/314 km
Innsbruck-Bolzano/119 km
Bolzano - Passo Tonale/112 km

POŁOŻENIE

Połozenie:
Hotel Adamello*** znajduje się 300 metrów od centrum Passo Tonale i wyciągów; przystanek autobusu narciarskigo, darmowego jest w odlegĺości 30 metrów od hotelu.
Otoczenie:
Odnowiony i powiększony w latach 2002-’05 hotel Adamello dysponuje 43 pokojami (130 łóżek) podzielonymi na “Comfort” i “Superior”. Atmosfera i przestrzeń do dyspozycji gości czynią hotel Adamello odpowiednim miejscem na wakacje rodzinne, grupowe oraz młodzieżowe.
Odnowiona część bar/recepcja wzbogacona o kącik w góralskim stylu wykonany w antycznym stylu “stary tyrol” oferuje spokojną i przytulną atmosferę góralskiego “chalet”.
Usługi:
Tradycyjna kuchnia regionalna zbliżona jest do potrawkuchni włoskiej i międzynarodowej. Dysponujemy również przestronnymi salami do wspólnego użytku gości oraz salą wypoczynkową o wielkości 100 mq.
Do dyspozycji mamy również obszerny prywatny parking, garaż oraz depozyt nart i rowerów górskich, wyposażony w elektryczne ogrzewacze butów narciarskich.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1250 PLN = 294 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1250 PLN = 294 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski
  Stacja narciarska

  Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski

  Passo Tonale - to stacja położona na wysokości 1882 m n.p.m., jednocześnie znana przełęcz we Włoszech, tereny narciarskie są szerokie i łagodne, a wyciągów tyle, że każdy narciarz znajdzie dla siebie odpowiednią trasę. Bardziej ambitni mogą wybrać się na słynne Paradiso. Trasa jest tak stroma, że na jej końcowym odcinku nie jest w stanie pracować nawet ratrak i w związku z tym jeździ się tam często w głębokim, świeżym śniegu. W wagoniku kolejki linowej na Paradiso spotykają się tylko wytrawni narciarze. Jeżeli ktoś przeliczy się z siłami, to trasa o nazwie Raj zmienić się może w piekło. Powyżej trasy Paradiso roztacza się szeroki jęzor lodowca Presena. Dwa wyciągi wywożą narciarzy na wysokość 3016 m n.p.m. Na lodowcu można jeździć przez cały rok. Stok lodowca nie jest zbyt trudny, chociaż na pewno nie dla początkujących narciarzy. Wywrotka grozi długim staczaniem się na sam dół.

  Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony