Menu strony

Otwarcie sezonu narciarskiego, apartamenty w centrum narciarskim Passo Tonale - ADAMELLO SKI

Symbol oferty: 1434/111
Otwarcie sezonu narciarskiego, apartamenty w centrum narciarskim Passo Tonale - ADAMELLO SKI
Otwarcie sezonu narciarskiego, apartamenty w centrum narciarskim Passo Tonale - ADAMELLO SKIOtwarcie sezonu narciarskiego, apartamenty w centrum narciarskim Passo Tonale - ADAMELLO SKIOtwarcie sezonu narciarskiego, apartamenty w centrum narciarskim Passo Tonale - ADAMELLO SKIOtwarcie sezonu narciarskiego, apartamenty w centrum narciarskim Passo Tonale - ADAMELLO SKI
Karnetnarciarskiw cenie

OPIS

Passo Tonale to renomowane alpejskie centrum sportów zimowych w dolinie słońca Val di Sole. Położone na wysokości 1850 m n.p.m. Dzięki lodowcowi Presena 3050 m n.p.m. sezon narciarski trwa prawie cały rok.

ADAMELLO SKI
Do dyspozycji narciarzy 80 km tras narciarskich, połowa tras sztucznie zaśnieżanych oraz ponad 30 wyciągów. Rozszerzenie skipasu do SKIRAMA Adamello Brenta oraz system bezpłatnych skibusów umożliwia korzystanie z 340 km tras zjazdowych całej doliny Val di Sole, Marilleva, Madonna di Campiglio, Folgarida, Marilleva, Pejo.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
2017-11-25 - 2017-12-02
(Sobota - Sobota)
8 freeski 845 PLN = 198 EUR zarezerwuj kalkuluj +
2017-11-26 - 2017-12-03
(Niedziela - Niedziela)
8 freeski 845 PLN = 198 EUR zarezerwuj kalkuluj +
Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski
Stacja narciarska

Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski

Passo Tonale - to stacja położona na wysokości 1882 m n.p.m., jednocześnie znana przełęcz we Włoszech, tereny narciarskie są szerokie i łagodne, a wyciągów tyle, że każdy narciarz znajdzie dla siebie odpowiednią trasę. Bardziej ambitni mogą wybrać się na słynne Paradiso. Trasa jest tak stroma, że na jej końcowym odcinku nie jest w stanie pracować nawet ratrak i w związku z tym jeździ się tam często w głębokim, świeżym śniegu. W wagoniku kolejki linowej na Paradiso spotykają się tylko wytrawni narciarze. Jeżeli ktoś przeliczy się z siłami, to trasa o nazwie Raj zmienić się może w piekło. Powyżej trasy Paradiso roztacza się szeroki jęzor lodowca Presena. Dwa wyciągi wywożą narciarzy na wysokość 3016 m n.p.m. Na lodowcu można jeździć przez cały rok. Stok lodowca nie jest zbyt trudny, chociaż na pewno nie dla początkujących narciarzy. Wywrotka grozi długim staczaniem się na sam dół.

Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski


Podobne oferty« Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony