Menu strony

Różne rezydencje w Passo Tonale - Włochy - Val di Sole - Passo Tonale

Symbol oferty: 469/111
Różne rezydencje w Passo Tonale - Włochy - Val di Sole - Passo Tonale
Różne rezydencje w Passo Tonale - Włochy - Val di Sole - Passo TonaleRóżne rezydencje w Passo Tonale - Włochy - Val di Sole - Passo TonaleRóżne rezydencje w Passo Tonale - Włochy - Val di Sole - Passo TonaleRóżne rezydencje w Passo Tonale - Włochy - Val di Sole - Passo TonaleRóżne rezydencje w Passo Tonale - Włochy - Val di Sole - Passo TonaleRóżne rezydencje w Passo Tonale - Włochy - Val di Sole - Passo Tonale

Różne rezydencje

Różne rezydencje położone w Tonalne 100-550 m od wyciągów narciarskich lub w Torre Presera skąd kursuje darmowy ski bus dla narciarzy


Rezydencje

Wszystkie rezydencje posiadają parking, komfortowo umeblowane pomieszczenia, TV. Dostępne są:
MONO 4 os: salon z 2 os sofą lub dwoma 1 os sofami, łóżko piętrowe, kuchnię łazienkę z prysznicem.
BILO 3, 4 os: sypialnia z 2 os łóżkiem, salon z 2 os sofą lub rozkładanym łóżkiem, kuchnię, łazienkę z prysznicem.
TRILO 6 os: sypialnia z 2 os łóżkiem, sypialnia z łóżkiem piętrowym lub pokój z dwoma łóżkami, salon z 2 os sofą lub rozkładanym łóżkiem, kuchnie, łazienkę z prysznicem.

Cena zawiera

Zakwaterowanie w obiekcie, 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI

Cena nie zawiera

Końcowego sprzątania 45 EUR/ MONO 50 EUR/ TRILO, zmianę poscieli 15 EUR/ za zmianę, zwrotna kaucja 100 EUR ( może zostać zatrzymana w przypadku nie posprzątania kuchni) oraz inne usługi które nie zostały wyszczególnione.

Tonale

Tonale położone jest na wysokości 1883 m n.p.m. tereny narciarskie są szerokie i łagodne, a wyciągów tyle, że każdy narciarz znajdzie dla siebie odpowiednią trasę.
W Passo del Tonale są różnego typu sklepy, bar, pizzeria, restauracje. Są tu również kryte baseny, sauna, dyskoteki. Latem jeździć na nartach można na lodowcu Presena (od połowy czerwca aż do konca lipca w zależności od warunków pogodowych)

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-10 - 2018-03-17
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 423 PLN = 100 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski
  Stacja narciarska

  Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski

  Passo Tonale - to stacja położona na wysokości 1882 m n.p.m., jednocześnie znana przełęcz we Włoszech, tereny narciarskie są szerokie i łagodne, a wyciągów tyle, że każdy narciarz znajdzie dla siebie odpowiednią trasę. Bardziej ambitni mogą wybrać się na słynne Paradiso. Trasa jest tak stroma, że na jej końcowym odcinku nie jest w stanie pracować nawet ratrak i w związku z tym jeździ się tam często w głębokim, świeżym śniegu. W wagoniku kolejki linowej na Paradiso spotykają się tylko wytrawni narciarze. Jeżeli ktoś przeliczy się z siłami, to trasa o nazwie Raj zmienić się może w piekło. Powyżej trasy Paradiso roztacza się szeroki jęzor lodowca Presena. Dwa wyciągi wywożą narciarzy na wysokość 3016 m n.p.m. Na lodowcu można jeździć przez cały rok. Stok lodowca nie jest zbyt trudny, chociaż na pewno nie dla początkujących narciarzy. Wywrotka grozi długim staczaniem się na sam dół.

  Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony