Menu strony

Savoia Rezydencja - oferta specjalna - Skipass 6 dni - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo Tonal

Symbol oferty: 5444327/111
Savoia Rezydencja - oferta specjalna - Skipass 6 dni - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo Tonal
Savoia Rezydencja - oferta specjalna - Skipass 6 dni - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo TonalSavoia Rezydencja - oferta specjalna - Skipass 6 dni - Włochy - Val di Sole - Adamello - Passo Tonal

Apartamenty

Apartamenty rezydencji, kompletnie odnowione, dzielą się na: Bilo 4 (pokój dzienny, kącik kuchenny, sofa dla dwóch osób, sypialnia i łazienka) oraz Trilo 6 (pokój dzienny, kącik kuchenny, sofa dla dwóch osób, dwie sypialnie i łazienka).

Rezydencja

Rezydencja Savoia łączy sport, naturę, wakacyjny relaks oraz komfort, który niosą ze sobą restauracja, puby, dyskoteki - wszystko to dzięki świetnemu położeniu rezydencji w centralnej pozycji tuż obok stoków narciarskich.

Skipass

W terminach 9.12 - 16.12 oraz 24.12 - 31.12 Skipass obowiązuje na: Pontedilegno/Tonale/Presena, Madonna di Campligio, Folgardia/Marileva, Pejo, Andalo/Fai della Raganella, Monte Bondone, Folgaria/Lavaronne.

W terminie 2.12 - 9.12 Skipass obowiazuje na: Pontedilegno/Tonale/Presena.


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
2017-11-18 - 2017-11-25
(Sobota - Sobota)
8 katalogowa 938 PLN = 219 EUR zarezerwuj kalkuluj +
2017-11-25 - 2017-12-02
(Sobota - Sobota)
8 katalogowa 989 PLN = 231 EUR zarezerwuj kalkuluj +
2017-12-10 - 2017-12-17
(Niedziela - Niedziela)
8 katalogowa 989 PLN = 231 EUR zarezerwuj kalkuluj +
Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski
Stacja narciarska

Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski

Passo Tonale - to stacja położona na wysokości 1882 m n.p.m., jednocześnie znana przełęcz we Włoszech, tereny narciarskie są szerokie i łagodne, a wyciągów tyle, że każdy narciarz znajdzie dla siebie odpowiednią trasę. Bardziej ambitni mogą wybrać się na słynne Paradiso. Trasa jest tak stroma, że na jej końcowym odcinku nie jest w stanie pracować nawet ratrak i w związku z tym jeździ się tam często w głębokim, świeżym śniegu. W wagoniku kolejki linowej na Paradiso spotykają się tylko wytrawni narciarze. Jeżeli ktoś przeliczy się z siłami, to trasa o nazwie Raj zmienić się może w piekło. Powyżej trasy Paradiso roztacza się szeroki jęzor lodowca Presena. Dwa wyciągi wywożą narciarzy na wysokość 3016 m n.p.m. Na lodowcu można jeździć przez cały rok. Stok lodowca nie jest zbyt trudny, chociaż na pewno nie dla początkujących narciarzy. Wywrotka grozi długim staczaniem się na sam dół.

Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski Passo Tonale - Val di Sole - Adamello Ski


Podobne oferty« Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony