Menu strony

Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!

Symbol oferty: 5444887/111
Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!
Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!Rezydencja Niagara w Val di Sole z ofertą FREE SKI!

OPIS MIEJSCOWOŚCI:

290 km narciarskich stoków, 115 kolei linowej I wyciągów, a powierzchnia narciarska na ponad milion metrów kwadratowych. Wielu instruktorów narciarskich, zarówno dla początkujących jak i już doświadczonych, chcących polepszyć swoją technikę.

Cztery kurorty narciarskie: Folgarida, Marilleva, Pejo i Passo Tonale, stworzone tak by zadowalały nawet najbardziej wybrednych narciarzy.

DODATKOWE INFORMACJE:
Opłata za dodatkowe sprzątanie: 30 EUR.
Opłata za pościel i ręczniki - 12 EUR/osobę.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
2017-11-26 - 2017-12-03
(Niedziela - Niedziela)
8 katalogowa 755 PLN = 177 EUR zarezerwuj kalkuluj +
Dodatkowe informacje/uwagi: FREE SKI


Podobne oferty« Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony