Menu strony

Symbol oferty: 2227/111

Hotel Cristiania Garni ****

Hotel jest fantastycznie usytuowany w odległości ok. 100m od centrum zimowiska, stoków i wyciągów narciarskich. Hotel serwuje śniadania w bufecie a do dyspozycji gości jest też bar.
Wszystkie pokoje hotelowe są komfortowo umeblowane, z łazienkami i wyposażone w TV SAT, telefon, depozyt i większość z nich ma wyjścia na balkon. Pokoje typu Belvedere znajdują się na 3 piętrze hotelu, skąd rozciąga się przepiękny widok na okoliczny, górski krajobraz.

Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio jest to bardzo popularny ośrodek sportów zimowych w regionie Trydentu , liczy się tam ok. 50 km tras o wszystkich stopniach trudności, z których większość pokryta jest armatkami śnieżnymi. Istnieje dobry system wyciągów łączy ośrodek z innymi - Marilleva i Folgarida, z którymi łącznie obejmuje 120 km tras. Zaletą okolicy jest też park snowboardowy, możliwość jazdy na rakietach śnieżnych oraz przejażdżki saniami z psim zaprzęgiem.

Uwaga

Miejsca w tym obiekcie mamy na zapytanie. W celu sprawdzenia dostępności miejsc proszę o wypełnienie rezerwacji wstępnej. Na podstawie tej rezerwacji będzie wysłane zapytanie do kontrahenta o dostępności miejsc, w przypadku braku wolnych pokoi zostanie Państwu zaproponowany inny obiekt o zbliżonym standardzie i cenie. Rezerwacja wstępna jest bez kosztowa i nie zobowiązuje Państwa do zakupu.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony