Menu strony

Touring Hotel*** -Madonna Di Campiglio

Symbol oferty: 5444696/111
Touring Hotel -Madonna Di Campiglio
Touring Hotel -Madonna Di CampiglioTouring Hotel -Madonna Di CampiglioTouring Hotel -Madonna Di CampiglioTouring Hotel -Madonna Di CampiglioTouring Hotel -Madonna Di CampiglioTouring Hotel -Madonna Di CampiglioTouring Hotel -Madonna Di CampiglioTouring Hotel -Madonna Di Campiglio

OPIS HOTELU

Hotel Touring ulokowany jest w sercu Madonna Di Campinglio, w dogodnym miejscu na wzgórzu, otoczony lasem, z niesamowitym widokiem na miasto i pasmo górskie Brenta, wita gości iście domową atmosferą.

Hotel prowadzony jest przez rodzinę, która chętnie dostarczy informacji o niezapomnianych szlakach na czas letnich oraz zimowych wojaży, dostępnych alternatyw do szosowania po wspaniałych stokach, dzięki którym między innymi, ośrodek stał się rozpoznawany.
Będziecie mogło Państwo skorzystać z pomocy wykwalifikowanych przewodników alpejskich, którzy mogą wam towarzyszy podczas ekscytującej i unikatowej wycieczce szlakiem "vie, ferrate" która przecina górskie szczyty, pozwala wspinać się pośród dolomitów, doświadczając niezapomnianych wrażeń.

W sezonie zimowym, wyciąg narciarski Belvedere, który znajduje się naprzeciwko naszego hotelu, łączy wszystkie wyciągi I stoki kurortu. Belvedere pozwala ci wręcz zjechać prosto do hotelu w drodze powrotnej. Wykwalifikowani i cierpliwi instruktorzy zabiorą cię prosto z hotelu, zaopatrzą w potrzebny sprzęt I sprawią, że pokochasz ten sport.
Po dniu szosowania na stokach lub przyjemnej wycieczki, co może być bardziej przyjemnego od autentycznej Fińskiej Sauny, wykonanej w drewnie, z aromatem sosny.

W ciepłe dni będziesz mógł się cieszyć grzać się na naszym tarasie słonecznym - być może w towarzystwie dobrej książki z naszej biblioteki, która jest w pełni do dyspozycji.
Mały, lecz dobrze wyposażony warsztat z depozytem i suszarkami do obuwia dostępny jest dla rowerzystów.

Hotel współpracuje także z S. Antonio Spa w Caderzone, kilka kilometrów od Madonna di Campiglio, gdzie doświadczysz indywidualnego traktowania w specjalnych cenach dla gości hotelu Touring.

Wieczory w hotelu Touring są także przyjemne, z kominkiem, w przytulnej, relaksującej atmosferze.
Mamy duży, darmowy parking na terenie hotelu lub w odległości 100 m - garaże za dodatkową opłaty.

Dla naszych gości, bez dodatkowych opłat oferujemy punkty z dostępem do Internetu.
Depozyt na narty z podgrzewaczami butów. Możliwość wypożyczania sprzętu za dodatkową opłata.

MIEJSCOWOŚĆ

Madonna di Campiglio to najważniejsza stacja sportów zimowych, można powiedzieć nr 1 w Alpach włoskich. Składa się na to bogata oferta turystyczna, możliwość uprawiania wielu dyscyplin (narciarstwo alpejskie, biegowe, snowboard itp.), wspaniały pejzaż, tradycja, wysoka jakość usług turystycznych, gościnność kurortu, centrum wyłączone z ruchu samochodowego i wreszcie -karuzela” tras zjazdowych w otoczeniu niezwykłych szczytów Dolomitów Brenta i grupy Presanella.

Madonna di Campiglio - ta mała stolica sportów nie tylko zimowych znajduje się w zachodniej części Trentino na północ od Val Rendena, połączona z Val di Sole regularną linią skibus. W miesiącach zimowych uruchamiana jest także linia autobusowa z lotniska w Veronie i Mediolanie.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-02-24 - 2018-03-03
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 3195 PLN = 757 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-03 - 2018-03-10
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 3195 PLN = 757 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-10 - 2018-03-17
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 3195 PLN = 757 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-17 - 2018-03-24
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 3195 PLN = 757 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-24 - 2018-03-31
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 3195 PLN = 757 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-31 - 2018-04-07
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 3195 PLN = 757 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony