Menu strony

K2*** Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTW

Symbol oferty: 5449989/111
K2 Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTW
K2 Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTWK2 Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTWK2 Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTWK2 Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTWK2 Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTWK2 Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTWK2 Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTWK2 Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTWK2 Sestriere samolotem WAW GDN KRK KTW
Karnetnarciarskiw cenie

OPIS

Trzygwiazdkowy hotel K2 położony jest w miejscowości Sauze d'Oulx, w samym sercu regionu narciarskiego Via Lattea w otoczeniu Alp. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Pokoje w hotelu urządzono przy użyciu naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień. W pokojach znajduje się łazienka z prysznicem. Wszystkie oferują widok na góry, a niektóre dysponują też balkonem.

Na miejscu znajduje się bar, w którym serwowane są lekkie posiłki oraz napoje. Po przyjeździe Goście otrzymują powitalnego drinka.

Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników jazdy na nartach zimą oraz entuzjastów pieszych i rowerowych wycieczek latem. Wyciąg krzesełkowy Clotes oddalony jest od hotelu o 250 metrów. Od dworca kolejowego Oulx dzieli obiekt 15 minut jazdy, a od granicy francuskiej - mniej niż 30 km.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2017-12-11 - 2017-12-18
  (Poniedziałek - Poniedziałek)
  8 freeski 3010 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  2017-12-16 - 2017-12-23
  (Sobota - Sobota)
  8 freeski 3010 PLN zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony