Menu strony

Residence Nube D'Argento

Symbol oferty: 5448179/111
Residence Nube D'Argento
Residence Nube D'ArgentoResidence Nube D'Argento

Nazwa imprezy

Rezydencja Nube D'Argento

Informacje ogólne

Rezydencja Nube D'Argento jest nowo wybudowaną rezydencją ulokowaną niedaleko centrum Sestiere. Rezydencja posiada 25 apartamentów typu MONO i BILO, apartamenty są w pełni umeblowane w górskim stylu, w środku panuje bardzo ciepła i miła atmosfera. Pokoje są wyposażone w aneks kuchenny, prywatną łazienkę, TV oraz telefon. 20 metrów od początku wyciągów Nube d'Argento - Anfiteatro.

Usługi w cenie

Cena zawiera zakwaterowanie w wybranym apartamencie, zużycie energii elektrycznej oraz zużycie wody

Dodatkowo płatne

Dodatkowo płatne jest sprzątanie końcowe 50 EUR MONO, 80 EUR BILO( płatne na miejscu), oraz garaż 30 EUR za tydzień

Zakwaterownie

Zakwaterowanie po godzinie 17:00, wykwaterowanie do godziny 10:00

Sestriere

Sestriere to miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Piemont, w prowincji Turyn.
Wg danych na rok 2004 gminę zamieszkuje 838 osób, 33,5 os./km2.

Apartamenty

http://www.nubedargento.it/

Mono 2/4 pax - aneks kuchenny, pokój dzienny z sofą/łóżkiem piętrowym, łazienka
Bilo 4 pax - wejście z łóżkiem piętrowym, łazienka, sypialnia z łóżkiem 2-osobowym i aneks kuchenny.
Bilo 5 pax - wejście z łóżkiem piętrowym, sypialnia z łóżkiem 2-osobowym i łóżkiem 1-osobowym, aneks kuchenny i łazienka.
Bilo 6 pax - pokój z dwoma łóżkami 2-osobowymi lub 4 łóżka 1-osobowe lub łóżko 2-osobowe i łóżko piętrowe, aneks kuchenny, 1 łóżko piętrowe w wejściu, łazienka.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-02-25 - 2018-03-04
  (Niedziela - Niedziela)
  8 katalogowa 1279 PLN = 303 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-04 - 2018-03-11
  (Niedziela - Niedziela)
  8 katalogowa 1279 PLN = 303 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-11 - 2018-03-18
  (Niedziela - Niedziela)
  8 katalogowa 1124 PLN = 266 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Sestriere
  Stacja narciarska

  Sestriere

  Sestriere to jedna z nowocześniejszych stacji narciarskich we Włoszech. Zbudowana i rozbudowana na potrzeby Zimowej Olimpiady w 2006 roku.
  Sestriere to centrum olimpijskie, to także najpiękniejsza i najwyżej położona (2035 m n. p.m.) miejscowość regionu Mlecznej Drogi. Sestriere położone jest w podnóżu Monte Motta. Sestriere, nazywana jest królową narciarstwa zjazdowego. To jedna z najpopularniejszych miejscowości we włoskich Alpach, która często gości narciarzy Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, a także miejsce Zimowych Mistrzostw Świata (1997) oraz Zimowej Olimpiady w 2006 roku. Sestriere położone jest tuż przy granicy francuskiej, wystarczy przejechać tunel i około 17 km, aby znaleźć się we francuskim Montgenevre. Miasteczko Sestriere posiada centrum z licznymi sklepami, restauracjami, barami i pubami, wokół których znajdują się nowoczesne hotele i centrum olimpijskie, najbardziej charakterystyczne dla tej miejscowości. Sestriere to wspaniała propozycja dla szukających komfortu i rozrywki na najwyższym poziomie i pragnących oddać się zimowemu szaleństwu bez granic, doskonale przygotowane trasy, szerokie i nasłonecznione stoki, bez tłumów i tłoków, idealne, aby uprawiać narciarstwo i snowboard bez ograniczeń. A po nartach, czyli apres ski z bogatą ofertą zabaw na śniegu w połączeniu z degustacją lokalnych trunków, a wieczorem wspaniała międzynarodowa atmosfera i zabawa w pubach i barach.
  Dwie wieże (czerwone i białe), które dominują w panoramie stały się symbolem tej miejscowości. Zostały one zbudowane w 1930 roku na rozkaz założyciela Fiata Giovanni Agnelli, z myślą o zapewnienie miejsca do wypoczynku dla pracowników fabryki Fiata w Turynie. Sestriere nie jest "tylko ośrodkiem sportów zimowych dla narciarzy; w lecie można grać w golfa na 18 - dołkowym najwyższym polu golfowym w Europie. W ostatnich latach odnotowano ogromny wzrost liczby rowerzystów, stąd w Sestriere powstało wiele inwestycji dla rowerzystów, i tym samym Sestriere dołączyło do Alpi Bike Resort.

  Sestriere Sestriere
  Trasy narciarskie
   Teren narciarski oferuje 212 tras (7 zielonych, 67 niebieskie, 97 czerwonych i 41 czarny).
   Trasy narciarskie charakteryzują się otwartą przestrzenią, w większości dobrze nasłonecznione i panoramiczne krajobrazy, trasy położone na wysokości od 1360 do 2823 m n.p.m.
   Ogrom tras narciarskich, ich zróżnicowanie pod względem długości i trudności zadowoli najbardziej wymagających narciarzy.
   W Via Lattea znajdują się cztery trasy olimpijskie mające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Słynny oświetlony stok Kandahar o długości 1,5 km jest ogromną atrakcją dla narciarzy nocnych zjazdów. Dla narciarzy biegowych przygotowano ponad 25 tras biegowych w pięknej scenerii i w urozmaiconym krajobrazowo terenie.

  Wyciągi narciarskie
   69 wyciągów narciarskich, w tym 40 to wyciągi krzesełkowe i 3 gondole, ponad 900 armatek do naśnieżania obejmujących ponad 60% wszystkich tras.
   Wyciągi narciarskie łączą tradycyjne wioski z nowoczesną infrastrukturą narciarską. Wyciągi są w stanie przetransportować 110 tys. osób na godzinę.

  Karnety narciarskie
  Dostępne są karnety narciarskie umożliwiające jazdę po całym regionie, włącznie z francuskim kurortem Montgenevre.  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony