Menu strony

Karnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowy

Symbol oferty: 5450336/111
Karnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowy
Karnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowyKarnet narciarski 3 Zinnen Dolomites 6-dniowy

Opis stacji narciarskiej

Ośrodek narciarski Tre Cime Dolomites - 3 Zinnen Dolomites znajduje się w Południowym Tyrolu w Alta Pusteria i obejmuje ośrodki Monte Elmo (Helm), szczyt w Alpach Karnickich, leżący na granicy między Austrią a Włochami, Orto del Toro - Stiergarten, Rotwand, Kreuzberpass, a sercem jest szczyt Tre Cime Dolomites wpisany na listę UNESCO. Jedną z najsłynniejszych tras narciarskich jest Giro delle Cime, najpiękniejsza wycieczka narciarska w najpiękniejszy zakątek Dolomitów.
Szczyty Tre Cime oraz Dolomity Sesto i Braies tworzą niepowtarzalną scenerię którą można znaleźć w dolinie Alta Pusteria. Rejon narciarski Tre Cime Dolomites koncentruje się tutaj wokół 5 głównych miejscowości San Candido, Dobbiaco, Villabassa, Braies i Moso. Nie ma tu kolejek do wyciągów, wielkich tłumów na stokach. Łagodne stoki nadają się świetnie do jazdy dla rodzin, oraz zawodowych ski-tourowców. Specjalnie dla tych ostatnich przygotowano ponad 200 km tras. San Candido to dobry punkt do jazdy na Helm - Monte Elmo, San Candido stanowi także bardzo dobre miejsce dla wszystkich narciarzy od początkujących do tych bardziej zaawansowanych. Monte Elmo to około 20 km tras na wysokości do 2.200 metrów z mniej więcej 10 wyciągami. Sesto: Sesto stanowi najdogodniejszy punkt startowy na Monte/Elmo, oraz posiada dodatkowo jeszcze 2 swoje wyciągi i trasy o długości 1400 metrów. Braies to tylko dwa wyciągi, około 2 km tras, raczej cichy i spokojny ośrodek, dla bardzo mało doświadczonych narciarzy.
Do dyspozycji Gości pozostaje 90 km tras narciarskich i ponad 30 wyciągów narciarskich. Tereny sportów zimowych znajdują się między 1130 -2200 m n.p.m. i oferują ponad 95 % tras narciarskich z gwarancją sztucznego naśnieżania. Jedną z najważniejszych inwestycji było połączenie szczytu Monte Elmo z Rotwand, a następnie z wyciągami Stiergarten, stąd znany dotąd region narciarski Sesto Sexten, dzięki połączeniu 3 szczytów i szczytu dominującego przybrał nazwę Tre Cimes Dolomites - 3 ZInnen Dolomites.
Ośrodek jest też doskonałym miejscem dla narciarzy początkujących i dzieci, polecam mały ośrodek narciarski Prags, jak i również wyciągi Waldheim w Sexten i centrum narciarskie Rienz Dobbiaco. W pobliżu Innichen znajduje się mała górka “Haunold”, w której znajduje się duży park dla dzieci, tor ski-crossowy dla dzieci i tor saneczkowy. Na pewno dużo radości naszym pociechom przyniesie widok prawdziwych reniferów, pomocników św. Mikołaja.
Giro delle Cime to trasa narciarska, którą powinien zaliczyć każdy. Trasa ma 34 km długości i ponad 5600 metrów różnicy wysokości. Oczywiście, jeśli jesteś sam, to polecam Ci w każdą środę i niedzielę przewodnika - instruktora narciarskiego, który z przyjemnością całkowicie bezpłatnie poprowadzi CIę, tym pięknym szlakiem (konieczna jest rezerwacja na numerze: +39 0474/710375, spotkanie o 9:34 przy restauracji).

Trasy narciarskie ogólnie

Długość tras zjazdowych: 93 km
Trasy łatwe: 38,3 km
Trasy średnie: 43 km
Trasy trudne: 11,7 km

Wysokość stacji narciarskiej

Wysokość: 1150 - 2200 m n.p.m.
Różnica wzniesień: 1050 m

Stacja narciarska otwarta

Wyciągi narciarskie czynne od 25.11.2017 do 14.04.2018.
Wyciągi czynne od 08:30 do 16:00.

Wyciągi narciarskie ogólnie

Wyciągi orczykowe: 19
Wyciągi krzesełkowe: 7
Wyciągi gondolowe: 5
Wyciągi linowe: 1
Kolej linowo-torowa: 0

Sztuczne naśnieżanie

Średni opad śniegu: 250 cm
Stacja narciarska Tre CIme 3 Zinnen Dolomites posiada sztuczne naśnieżanie. Armatki śnieżne są w stanie naśnieżyć ponad 80% tras narciarskich.

Dla narciarzy

Ośrodek narciarski Tre CIme, to moim zdaniem jeden z najlepszych we Włoszech. Polecam, ze względu na piękne krajobrazy i szczyt Tre CIme i nieskażoną naturę.
narciarstwo tourowe: TAK
stoki dla dzieci: TAK
oświetlony stok: TAK
automatyczne bramki: TAK
wyciągi dla dzieci: TAK
park zabaw dla dzieci: TAK
pomiar czasu: TAK
pomiar prędkości: TAK

Dla snowboardzistów

Region narciarski Tre Cime nie jest wymarzonym miejscem dla snowboardzistów kochających off pistes, ale dla tych co kochają piękne krajobrazy jest wymarzonym miejscem.
snowpark: TAK
oświetlony stok: TAK
automatyczne bramki: TAK
pomiar czasu: TAK
pomiar prędkości: TAK

Dla dzieci

Ośrodek Tre Cimes jest doskonałym miejscem na spędzenie zimowych wakacji rodzinnych, z dziećmi, a także dla tych, którzy będą stawiać pierwsze kroki na śniegu.
wyciągi dla dzieci: TAK
szkółki narciarskie dla dzieci: TAK
park dla dzieci: TAK

Po nartach apres ski

Wczasy narciarskie, to nie tylko jazda na nartach i snowboardzie, ale także wiele atrakcji, z których warto skorzystać. Ośrodek narciarski Tre CIme posiada doskonałe zaplecze i gwarantuje, że tutaj nie będziesz nudził się.
lodowisko: TAK
tor saneczkowy: TAK
spacery zimowe: TAK
basen: TAK
tenis: TAK
opieka nad dziećmi: TAK
dyskoteka: TAK
restauracje: TAK
bary i puby: TAK
curling: TAK
rakiety śnieżne: TAK

Karnety narciarskie

Proponuję karnety narciarskie 6-dniowe. Ceny karnetów narciarskich są zróżnicowane dla: osób dorosłych, juniorów i seniorów. Kategoria dzieci obejmuje pociechy do 8 lat, juniorzy do 16 lat, seniorzy powyżej 65 lat.
Do 23 grudnia - oferta specjalna - Białe Tygodnie - White Weeks - karnet narciarski Dolomiti Superski w cenie 3 Zinnen Dolomites.
Juniorzy - data urodzenia po 25/11/2011
Seniorzy - data urodzenia przed 25/11/1952

Oferty specjalne dla biur podróży i grup

Dla grup przy zakupie karnetów narciarskich oferuję zniżkę na zakwaterowanie 5%. Rezerwacja karnetów narciarskich i zapłata za karnety 100% musi być dokonana na 21 dni. Zniżka obowiązuje przy minimum 15 osobach dorosłych pełnopłatnych i wynosi 5%. Dodatkowe zniżki: dla instruktora narciarskiego z grupą 30%, osoby niepełnosprawne 30%. Kierowca dla grupy otrzymuje bezpłatny karnet narciarski i bezpłatny voucher na posiłek. Dla klubów narciarskich oferujemy przy zakupie karnetu narciarskiego 10% zniżki na zakwaterowanie, który składa się wyłącznie z klubowiczów 8-20 lat i trenerów. Dla zawodowych klubów narciarskich oferuję bezpłatną rezerwację stoków narciarskich z możliwością ustawienia tyczek.

Szkoły narciarskie

W ośrodku narciarskim Tre Cime współpracuję z kilkoma szkołami narciarskimi i oferuję zniżki, zwykle 10%, ale w sezonie niskim nawet 20%. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja przez mój system rezerwacji. Na miejscu zawsze gwarantuję 10% zniżki na szkolenia.

Wypożyczalnie zimowe

W ośrodku Tre Cimes znajdują się wypożyczalnie narciarskie oferujące sprzęt najwyższej jakości. Zapraszam do rezerwacji przeze mnie, oferując 10% zniżki. Przy rezerwacji dużo wcześniej i w niskim sezonie zniżki posiadam do 50%.

Plan i dojazd

Dojazd do ośrodka Tre Cimes polecam przez Wiedeń, a następnie za Wiener Neustadt, skręcamy na S6, przejeżdżamy przez miejscowości Loeben, Spittal an der Drau, Lienz. Polecam zatrzymać się na godzinkę w miejscowości Gmünd in Kärnten, w której prawie zatrzymała mnie kiedyś awaria samochodu, ale dzięki temu zwiedziłem śliczną starówkę, muzeum Porsche - to właśnie tutaj powstało, a także zamek na wzgórzu. W centrum znajduje się sympatyczna kawiarenka z pysznymi tortami: Café Gasserbäck.
Z miejscowości Lienz kierujemy się wspaniały austriacki ośrodek narciarski Sillian, a następnie skręcamy na Włochy. Po kilku kilometrach po lewej stronie mijamy szczyt i wyciągi narciarskie Monte Elmo. Jesteśmy na miejscu. Z Cieszyna trasa obejmuje 770 km i zajmuje mi około 9 godzin jazdy.

FilmyAtrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-03-18 - 2018-03-23
  (Niedziela - Piątek)
  6 katalogowa 1050 PLN = 247 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-25 - 2018-03-30
  (Niedziela - Piątek)
  6 katalogowa 1050 PLN = 247 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-04-01 - 2018-04-06
  (Niedziela - Piątek)
  6 katalogowa 1050 PLN = 247 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-04-08 - 2018-04-13
  (Niedziela - Piątek)
  6 katalogowa 1050 PLN = 247 EUR zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony