Menu strony

Mediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTW

Symbol oferty: 5449669/111
Mediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTW
Mediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTWMediolan na weekend dla samodzielnych CITY BREAK KTW

Program

Dzień 1
Przelot do Mediolanu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny. Zwiedzanie: Piazza del Duomo, katedra Duomo, zwiedzanie wewnątrz katedry, wejście na górę katedry, podziwianie panoramy Mediolanu na tle alpejskich szczytów, Piazza Mercanti, Palazzo Reale, Piazza Fontanta, Corso Vittorio Emanuele, spacer po centrum handlowym Galleria Vittorio Emanuele z luksusowymi sklepami, restauracjami i kawiarniami, Piazza della Scala, z najsłynniejszą na świecie operą La Scala, Palazzo Marino, Piazza San Fedele z kościołem San Fedele. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie twierdzy Castello Sforzesco z Parkiem Sempione: łuk Arco della Pace, Arena Civica, Acquario Civica, Corso Sempione czyli Champ-Elysees w Mediolanie, spacer najbardziej elegancką ulicą miasta Via Dante z wieloma kawiarniami, lodziarniami i miejscami, w których warto zatrzymać się. Czas wolny. Zwiedzanie muzeum sztuki Pinacoteka di Brera z dziełami sztuki Caravaggia, Rafaelo. Dla chętnych przejazd na stadion San Siro. Zwiedzanie stadionu. Czas wolny. Zwiedzanie muzeum teatralnego, z kolekcją rzeźb, oryginałów partytur, obrazów i ceramiki, związanych z historią La Scali. Spacer po dzielnicy nowoczesnych i modnych sklepów, butików, kawiarni i restauracji z najbardziej wykwitną Via Monte Napoleone. Opcjonalnie dyskoteka w Mediolanie. Nocleg.


Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie: kościół Santa Maria della Grazie z opcjonalnym zwiedzaniem muzeum z -Ostatnią wieczerzą” Leonardo da Vinci. Zwiedzanie kościoła Sant'Ambrogio z IV wieku, kościół San Lorenzo Maggiore. Zwiedzanie galerii sztuki Pinacoteca Ambrosiana. Zwiedzanie kościoła San Satiro. Czas wolny w dzielnicy handlowej, pełnej sklepików, targów staroci i rzeczy. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

Świadczenia

- 3 noclegi w hotelu *** w Mediolanie,
- wyżywienie 3 śniadania w formie bufetu
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NW KL

Dodatkowo płatne obowiązkowo

- opłata klimatyczna za 3 noclegi ok. 15 EUR
- pakiet turystyczny 115 EUR obejmujący transfer: lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle service), bilety komunikacji miejskie, opiekę pilota i oprowadzanie po Mediolanie, bilety wstępu według poniższej listy:
Ostatnia Wieczerza Leonarda da Vinci
Pinakoteka di Brela
Pinakoteka Ambrozjana
Wyjście na dach katedry Duomo
Zwiedzanie stadionu San Siro
Muzeum opery la Scala
Stadion San Siro
dyskoteka w Mediolanie

Dyskoteki w Mediolanie

http://www.limelightmilano.it/
http://www.alcatrazmilano.it/
http://milano.cavalliclub.com/it/
http://www.tunnel-milano.it/
http://www.magazzinigenerali.it/
http://www.discotecahollywood.com/home/
http://www.capriccioclubprive.com/
http://www.milanonotte.it/discoteche_milano.htm

Atrakcje

Mediolan
Weekend w Mediolanie to spotkanie ze sztuką, wspaniałymi zabytkami i najnowszymi trendami w modzie, to także wspaniałe miejsce wydarzeń sportowych, cel zakupów i okazji związanych z wyprzedażami -saldi”, a często Mediolan to cel pielgrzymów zmierzających na ostatnią wieczerzę. Wieczorem można wybrać się do najbardziej znanego teatru La Scala lub do jednej z największych mediolańskich dyskotek.

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2017-11-25 - 2017-11-28
  (Sobota - Wtorek)
  4 katalogowa 1299 PLN zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony