Menu strony

Lato nad Morzem Bałtyckim?

W tym sezonie znacznie zwiększył się ruch turystyczny nad polskim Morzem Bałtyckim. Większość kurortów turystycznych już zapełniona jest turystami, w szczególności wiele zielonych szkół, a także wycieczek zakładowych i wczasów połączonych z leczeniem dla emerytów. Można powiedzieć, że sezon w pełni... co niestety nie widać na wybrzeżu Chorwacji, Bułgarii czy też Włoch...
Cieszy więc sytuacja geopolityczna, że Polacy postanowili zostawić swoje oszczędności w Polsce. To także znak, że jeśli decydować się na wczasy na polskim morzem w szczycie sezonu, to już teraz ostatnia chwila. 
Największe minusy wypoczynku nad Morzem Bałtyckim, na jakie wskazują ankietowani turyści, to przede wszystkim zmienna i niepewna pogoda, trudny dojazd przed sezonem, wysokie ceny w restauracjach oraz zawyżone ceny miejsce noclegowych w stosunku do jakości oferowanych usług i pomniejszane porcje żywieniowe.
W jaki sposób oceniać? Oczywiście decyduje już samopoczucie w ośrodku, ale również opinia innych uczestników. Ważne też jest, aby oceniać każdy dzień pobytu i wyciągać właściwe wnioski.
Nasz serwis turystyczny w tym roku będzie patronował szerszej opinii na temat wypoczynku i możliwości nad polskim Morzem Bałtyckim i będziemy służyć w wielu tematach dobrą pomocą. 
Patronat: serwis turystyczny www.travelbook.pl
Partnerzy: serwis www.gdzienadmorze.pl   www.gazetaturystyczna.pl