Menu strony

Symbol oferty: 21/8147

Ramowy Program Pielgrzymki do Ziemi Świętej

1. dzień:
Zbiórka w parafii transfer na lotnisko Kraków/Katowice. Przelot do Izraela.
Przejazd do Betlejem. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.
2. dzień:
(S), zwiedzanie Betlejem: Bazylika Narodzenia Pana Jezusa, Grota Mleczna, Pole Pasterzy. Przejazd autokarem do Ain Karem, zwiedzanie miejsca narodzenia Jana Chrzciciela i miejsca nawiedzenia Elżbiety przez Matkę Bożą. Obiadokolacja (K i N) i nocleg w Betlejem.
3. dzień:
(S), wyjazd autokarem do Jerozolimy: Betfage, Góra Oliwna - zwiedzanie kościoła Pater Noster, nawiedzenie kościoła Dominus Flevit tj. miejsca gdzie Pan Jezus zapłakał nad Jerozolimą. Zwiedzanie Ogrodu Getsemani - bazyliki Agonii Pana Jezusa, kościoła Grobu NMP. Przejście pod Ścianę Płaczu, Góra Syjon: zwiedzanie Wieczernika i bazyliki Zaśnięcia NMP. Kościół św. Piotra - In Gallicantu. Obiadokolacja i nocleg (K i N) w Betlejem.
4. dzień:
(S), wyjazd autokarem do Jerozolimy: zwiedzanie Starego Miasta. Kościół Litostrotos - miejsce sądu Pana Jezusa. Via Dolorosa - Droga Krzyżowa, bazylika Grobu Świętego na Kalwarii - Golgocie. Kościół św. Anny i Ecce homo. Zwiedzanie Emaus -znane z ruin XII wiecznego kościoła. To tu na drodze do Emaus po zmartwychwstaniu Jezus dołączył do swoich dwóch uczniów. Obiadokolacja i nocleg (K i N) w Betlejem.
5. dzień:
(S), wyjazd w okolice jeziora Genezaret: Góra Błogosławieństw, Kafarnaum - dom św. Piotra, Tabga -miejsce cudownego rozmnożenia chleba i ryb, kościół Prymatu św. Piotra. Nad jeziorem możliwość zakupienia obiadu - ryby św. Piotra, oraz możliwość rejsu po jeziorze. Następnie Jardenit (Jordan) - odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Obiadokolacja i nocleg (K i N) w Nazarecie lub Tyberiadzie.
6. dzień:
(S), nawiedzenie miejsca pierwszego cudu w Kanie Galilejskiej. Następnie zwiedzanie Nazaretu: Bazylika Zwiastowania, kościół św. Józefa, wyjazd na Górę Tabor: zwiedzanie kościoła Przemienienia Pańskiego. Przejazd w kierunku Hajfy. Góra Karmel. Przejazd przez Cezareę do Betlejem. Obiadokolacja i nocleg (K i N) w Betlejem.
7. dzień:
(S), wyjazd autokarem do Betanii - grób Łazarza. Następnie przejazd przez Pustynię Judzką, z krótkim postojem w Jerycho. Przejazd nad Morze Martwe z możliwością kąpieli. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (K i N).
8. dzień:
(S), śniadanie. Przejazd na lotnisko. Przelot do kraju.
Zakończenie pielgrzymki .

Uwagi:

-Przy zapisie wpłacamy zadatek 300 USD, jest restrykcją linii lotniczych za rezerwację miejsca w samolocie (jest bezzwrotny)
-w cenę nie są wliczone transfery na i z lotniska w PL (spotkanie na wskazanym lotnisku)
-limit bagażu w/g restrykcji linii lotniczych, z reguły; 1 podręczny 8 kg+20 kg/osob
- Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od miejscowych uwarunkowań ( np. święta żydowskie itp.), lub godzin przylotu samolotu, odprawy, innych okoliczności, itp.
- PASZPORT- ważny min. 6 miesięcy, nie może zawierać pieczątek libańskich, libijskich i syryjskich
- do pokoju 1 osobowego dopłata - 175 USD
- (S, K i N)-śniadanie, kolacja i nocleg
- W przypadku zmiany rozkładu lotów - termin wyjazdu może ulec niewielkiej zmianie; (+, - 4 dni).
- W programie przewidziana jest codzienna Msza święta i czas na osobiste medytacje.
- Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim uzależniony jest od warunków pogodowych w danym dniu.
-Możliwe wyloty z innych lotnisk, np. Katowice, Warszawa, Bratysława, Wiedeń, Budapeszt itp

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony