Menu strony

Symbol oferty: 26/2574

W programie

- wycieczka do Warny, zwiedzanie trzeciego co do wielkości miasta w Bułgarii: cerkiew katedralna, mauzoleum Władysława Warneńczyka, port, park nadmorski, wizyta w Delfinarium - piękne przedstawienie z udziałem tych inteligentnych ssaków, które tańczą, śpiewają i popisują się wykonując różne figury nad wodą.
- wycieczka do Neseberu - malownicze, przepięknie położone na półwyspie stare miasto - starówka wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Możemy tutaj podziwiać pozostałości po kulturze starożytnych Rzymian, Grekach, liczne cerkwie, drewniane domki w typowym stylu bułgarskim. Niepowtarzalna atmosfera wynikająca z połączenia piękna przyrody, ogromnej ilości zabytków z nowoczesnością restauracyjek, tawern położonych nad brzegiem morza.
- wycieczka do Bałcziku i na Przylądek Kaliakra - jedno z najpiękniejszych miejsc w tej części Europy, głównym punktem programu jest ogród botaniczny z bogatymi okazami kwiatów: róż,kaktusów, kompleks pałacowy - rezydencja królowej rumuńskiej Marii. Brukowane uliczki, bielone budynki, niepowtarzalna zieleń, bliskość morza nadają miastu niepowtarzalny urok. Przejazd na przylądek NOS KALIAKRA - wąski, ok. 3 km. cypel z przepięknym widokiem na wybrzeże Morza Czarnego. Przy odrobinie szczęścia można zobaczyć skaczące w morzu delfiny. Na Płw. znajdują się pozostałości po kulturze rzymskiej.
- spacery po Złotych Piaskach
- kąpiele w morzu na plaży strzeżonej i w basenie hotelowym

Koszt

1156 zł / os + 4 opiekunów gratis

Kalkulacja sporządzona w oparciu o grupę 40- 45 osób.
Możliwość przekalkulowania oferty dla mniejszej liczby osób.

Świadczenia zawarte w cenie

- przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, DVD, barek)
- 6 noclegów, zakwaterowanie w Hotelu*** z basenem w Złotych Piaskach, pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami
- wyżywienie: 3 posiłki dziennie podczas pobytu, od kolacji pierwszego dnia, do śniadania ostatniego dnia
- suchy prowiant na drogę powrotną
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- opieka licencjonowanego pilota
- ubezpieczenie KL + NNW

Uwaga

W sprawie kalkulacji, terminów lub konieczności indywidualnego dostosowania programu prosimy o kontakt z naszym biurem.

Ważne

Oferta zawiera ceny biletów aktualne na wrzesień 2014, wzrost cen biletów wstępów może spowodować wzrost ceny wycieczki.

Atrakcje

Złote Piaski- Najbardziej reprezentacyjna część Riwiery Czarnomorskiej - położona na terenie Parku Narodowego. Przepiękny kurort, bogaty w ogromną ilość atrakcji: baseny z fantazyjnymi zjeżdżalniami, parki rozrywki, tawerny, a przede wszystkim szeroka, doskonale zagospodarowana plaża - ciągnąca się na długości 3,5 km. Miejscowość co roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem turystów z całego świata. Ze względu na swoje położenie kurort słynie z czystego, zdrowego powietrza.

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
    2015-09-14 - 2016-06-30
    (Poniedziałek - Czwartek)
    0 katalogowa 1156 PLN = 1156 zarezerwuj kalkuluj +
    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony