Menu strony

Symbol oferty: 33/169

Charakter imprezy

Radość, zabawa, aktywne i bezpieczne wakacje nad wodą to właśnie czeka na Ciebie na kolonii Wodne Szaleństwo. Spróbujesz różnych sportów wodnych: kajaków, windsurfingu, żeglarstwa. Weźmiesz udział w warsztatach z pływania, ratownictwa wodnego czy nurkowania. Nie zabraknie też atrakcji na lądzie, zbudujesz tratwę, weźmiesz udział w fabularnych grach terenowych czy warsztatach plastycznych. Codziennie wieczorem czeka na Was program animacyjny. Na tej kolonii na ma czasu na nudę!

Wiek

7-14 lat

Miejsce

Ośrodek Rybitwy, Jezioro Roś k. Pisza

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), pełne wyżywienie, realizację programu (uwzględniając warunki atmosferyczne), opiekę kadry wychowawczo - instruktorskiej, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera

Transportu, atrakcji i wycieczek fakultatywnych, Pakietu Ochronnego Kliwer.

Zakwaterowanie

Ośrodek wypoczynkowy w Rybitwach koło Pisza, położony na skarpie nad jeziorem Roś, 8 km od Piszu - w sercu Pojezierza Mazurskiego i Puszczy Piskiej. Koloniści zakwaterowani są w domkach 6 osobowych z łazienkami (w 3 pokojach 2 osobowych). Domki wyposażone są w telewizor, czajnik elektryczny i lodówkę. Na terenie ośrodka znajduje się szeroka plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, stołówka, świetlica, kawiarnia z widokiem na jezioro, siłownia, sauna, boisko do siatkówki, stoły do ping-ponga, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie w stołówce ośrodka, smaczne domowe jedzenie, dostosowane do gustów dzieci i młodzieży.

Wycieczki i atrakcje fakultatywne

-Wycieczka do parku wodnego Tropikana oraz do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie* +100 zł.
-Waterball - chodzenie po wodzie w przezroczystej kuli (bezpieczna zabawa dla każdego, nie trzeba umieć pływać) +50 zł.
-Rejs żeglarski - Rejs z noclegiem na jachcie, poszukiwaniem skarbu, biwakowaniem i ogniskiem z kiełbaskami, szantami i żeglarskimi opowieściami +100 zł.
-Śmiganie na bananie - dadatkowa przejazdzka na bananie lub oponce za motorówką +30 zł.
**wycieczka będzie realizowana przy grupie min. 10 osób chętnych

Program

Dzień 1 Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiad, spacer po ośrodku, gry i zabaw integracyjne.
Dzień 2-11 Realizacja zajęć programowych na wodzie i na lądzie.
-Na wodzie:
kajakarstwo, warsztaty windsurfingu, nauka i doskonalenie pływania, podstawy ratownictwa wodnego, gry i zabawy w wodzie, snorkeling (nurkownie z ABC), śmiganie na bananie, wyprawa tratwą po jeziorze, nauka podstaw żeglarstwa i rejsy w nieznane, piłka wodna.
-Na lądzie:
fabularne gry terenowe, podchody, siatkówka, piłka nożna, badminton, warsztaty plastyczne, budowanie tratwy, turniej ping-pong.
Codzienne wieczorne animacje:
gry i zabawy integracyjne, ogniska, dyskoteki, pokazy filmów, kalambury, karaoke, turnieje gier, nocne puszczanie lampionów.
Dzień 12 Śniadanie, pakowanie, pożegnanie z uczestnikami, wyjazd.

Ubezpieczenie

NNW Signal Iduna (do 5000 zł)

transport

Własny lub za dopłatą, z Warszawy i z większych miast Polski. Z Warszawy odjazd o godz. 08:00, ul. Belgradzka 50 (Ursynów). Z pozostałych miast - szczegóły w Planie transportu B.T. KLIWER.
Cena za transport jest ZAWSZE naliczana w obie strony i nie ulega obniżeniu przy wyborze transportu tylko w jednym kierunku.
Zbiórka uczestników w ośrodku Rybitwy o godz.: 13:00 przy budynku recepcji

Pakiet Ochronny

Świadczenie Gwarancji - Pakiet Ochronny KLIWER można wykupić tylko w momencie podpisywania umowy na imprezę, jego cena wynosi: 75 PLN.

co zabrać

Strój do kąpieli, ręcznik, klapki, sandały, wygodne buty sportowe (1-2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną, legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy ok. 100 zł). Dla chętnych - fajkę i maskę do nurkowania i piankę na windsurfing.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony