Menu strony

Symbol oferty: 3/18716

RISOUL

Niewielka miejscowość w Alpach Wysokich położona na wysokości 1850 m n.p.m. to idealne miejsce dla ludzi młodych, spragnionych wrażeń i atrakcji. Miejscowość jest oblegana przez studentów całej europy ze względu na korzystne ceny i wiele apres-ski. Panują tu świetne warunki narciarskie: trasy są dobrze przygotowane a śnieg długo się utrzymuje. Wraz z Varsem tworzą ośrodek narciarski La Foret Blanche, który ma coś do zaoferowania również narciarzom biegowym i snowboardzistom.

ZAKWATEROWANIE

Apartamenty :położone w Risoul w pieszej odległości od wyciągów, w pobliżu sklepów, restauracji i kafejek. Wszystkie apartamenty są wygodne i w pełni wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę i WC.

Studio 3/4os.- Pokój dzienny z rozkładaną sofą 2os., łóżko piętrowe we wnęce sypialnej dla 2os., aneks kuchenny, łazienka.

Apartament 6os.: Pokój dzienny z rozkładaną sofą 2os., łóżko piętrowe we wnęce sypialnej dla 2os., sypialnia 2os., aneks kuchenny, łazienka.

CENA OBEJMUJE

zakwaterowanie, ubezpieczenie KL / NNW , karnet narciarskina 6 dni ( obszar Risoul-Vars).

CENA NIE OBEJMUJE

kaucji zwrotnej 250 € /studio/tydz. , opłaty klimatycznej
ok. 0,50 € /os./dzień , sprzątania końcowego 65 € /studio (nieobowiązkowe - płatne we Francji) lub we własnym zakresie, ręczników i środków czystości we własnym zakresie .

ZNIŻKI

DARMO SKIPASS DLA DZIECI DO 5 ROKU ŻYCIA !
PRZY REZERWACJI DO 10.09.2013 -10% ,25.10 -5% OD PODANYCH CEN !


Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony