Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
Brak informacji

Symbol oferty:5443340/111 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Pokój dwuosobowy - duże łóżko, osoba dorosła w pokoju 2-osobowym 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Przeczytaj opis państwa: no conv :

świadczenia

Hotel "TERRA"

Hotel "TERRA" - połączony przeszklonym przejściem z nowoczesnym krytym basenem termalnym oraz bazą zabiegową. Restauracja vis-a-vis hotelu. Pokoje z łazienkami, TV, radio, telefonem, lodówką. Do dyspozycji gości jest mały aneks kuchenny do przygotowania gorących napojów).

Jańskie Łaźnie

Znany ośrodek sportów zimowych oraz słynna miejscowość uzdrowiskowa położona jest we wschodniej części Karkonoszy, u podnóża Czarnej Góry (1 299 m). Badania przeprowadzone w 1920 roku udowodniły, iż tutejsza woda ma podobny skład do wody z uzdrowiska Warm Springs w stanie Georgia w USA, które specjalizuje się w leczeniu następstw paraliżów. Metoda leczenia została przejęta w roku 1935, od tego czasu Jańskie Łaźnie zyskały światowe uznanie za sukcesy w leczeniu dziecięcych chorób tego typu. W okolicy czeka na turystów trasa spacerowa Klausovy důl, uzdrowiskowe ścieżki na Średnim grzebieniu i dolinie Rudolfa. Skiareal Czarna Góra - Jańskie Łaźnie przeżywa obecnie dynamiczny rozkwit; w rankingu krajowych ośrodków narciarskich zdobył wraz z Szpindlerowym Młynem, Pecem pod Śnieżką i Rokytnicą nad Jizerą, pięciogwiazdkową kategorię.

Opłata klimatyczna

Taksa klimatyczna: 15,-Kc/ os./dzień. Osoby do 18 lat - bez opłaty.

Nowa kabinowa kolejka linowa Jańskie Łaźnie - Czarna Góra

W sierpniu 2006 oddana do użytku zostanie nowa kolejka linowa z Janskich Łaźni na Czarną Górę. Kolejka z ośmioosobowymi kabinkami, różnicą wysokości 566 m, długością 2 034 m i przepustowością 1 500 osób na godzinę, stanie się głównym wyposażeniem transportowym kurortu narciarskiego Czarna Góra - Jańskie Łaźnie, który należy do najważniejszych ośrodków zimowych w Republice Czeskiej. Trasy do uprawiania narciarstwa zjazdowego leżą na południowych i południowowschodnich stokach Černej i sąsiadującej z nią Světlej Hory. Do dyspozycji narciarzy są dwie kolejki linowe i dwanaście wyciągów narciarskich różnych długości i typów. Znajdują się tu zarówno łączki do ćwiczenia dla rodzin z dziećmi, jak i trudne trasy zjazdowe. Trasy w tutejszym Skiareale mają łączną długość 3 kilometrów i należą do najdłuższych w Republice Czeskiej, główne trasy wyposażone są w armatki śnieżne. Dla narciarzy biegowych przygotowanych jest 50 km zadbanych tras. Miłośnicy sanek mogą wypróbować długi na 3,5 km Czernogórski tor saneczkowy.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny