Menu strony

Czechy - Praga i osobliwosci przyrody

Symbol oferty: 56/1670
Czechy - Praga i osobliwosci przyrody
Czechy - Praga i osobliwosci przyrodyCzechy - Praga i osobliwosci przyrodyCzechy - Praga i osobliwosci przyrodyCzechy - Praga i osobliwosci przyrodyCzechy - Praga i osobliwosci przyrodyCzechy - Praga i osobliwosci przyrodyCzechy - Praga i osobliwosci przyrodyCzechy - Praga i osobliwosci przyrody

OPIS

Ramowy program:

1 dzień
Przejazd do miejscowości Kromieryż, gdzie znajduje się wspaniały barokowy pałac, niegdyś rezydencja biskupów ołomunieckich. W bogato urządzonych wnętrzach można podziwiać m.in. bogatą kolekcję obrazów mistrzów europejskich XV-XVIII w. Duże wrażenie robią również wyjątkowe ogrody barokowe typu francuskiego. W 1998 r. pałac i ogrody zostały wpisane na listę zabytków UNESCO. Dalsza podróż w kierunku Morawskiego Krasu, malowniczej krainy z blisko tysiącem jaskiń, podziemnych tuneli i przepaści. Przejazd mini ciuchcią do kompleksu jaskiń Morawskiego Krasu, przejażdżka łodzią po podziemnej rzece w Jaskini Punkwiowej - najpiękniejszej jaskini na Morawach, wjazd kolejką górską nad przepaść Macocha, przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Brna.

2 dzień
Śniadanie, przejazd do Pragi, zwiedzanie miasta (Hradczany: Zamek Królewski, Katedra św. Wita, Bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka), przejście na Małą Stranę, podzamcze z urokliwymi zaułkami i uliczkami z piękną barokową zabudową. Centralnym punktem tego miejsca jest plac Malostranski, z dominującym na nim kościołem św. Mikołaja, jedną z najpiękniejszych budowli barokowych w Pradze. Przejście pięknym średniowiecznym Mostem Karola na Stare Miasto. Dwugodzinny rejs statkiem po Wełtawie, obiadokolacja na statku. Wieczorem udział w widowisku -światło-dźwiek” - Križkove Fontanny.

3 dzień
Śniadanie, dalszy ciąg zwiedzania Pragi - Ratusz Staromiejski ze słynnym zegarem Orloj, kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa. Następnie wizyta w Dzielnicy Żydowskiej Josefov (synagoga, dom bractwa pogrzebowego, cmentarz żydowski, pomnik Franza Kafki), czas wolny na Placu św. Wacława. Przejazd do praskiej twierdzy Wyszehrad, zwiedzanie neogotyckiego kościoła św. Piotra i Pawła, platforma widokowa. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Kudowej Zdroju.

4 dzień
Śniadanie, przejazd do Adrspach, gdzie znajduje się rezerwat przyrody Skalne Miasto - najciekawsza część Gór Stołowych. W programie m.in. podróż łodzią po jeziorze o długości ok. 300 m. pozwalająca obejrzeć kilkudziesięciometrowe formy skalne o fantastycznych kształtach przypominających ludzi, zwierzęta i przedmioty. Oprócz jeziorka, płynąca tędy rzeka Metuja utworzyła głęboki wąwóz oraz wodospad (19 m). Przejazd w kierunku Polski, przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:
transport autokarem lub busem
3 noclegi w hotelach 2/3*
wyżywienie: 3 śniadania i 2 obiadokolacje
opiekę pilota
ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna
Cena nie zawiera:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz przewodników lokalnych - ok. 1200 CZK
rejsu i kolacji na statku - 400 CZK (płatne u pilota)
spektaklu Križkove Fontanny - 200 CZK
dopłata do pokoju 1-os. 180 zł

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęDopłata
Chrzanów, Stacja Shell ul Trzebińska 72Stacja Shell6:40 0 PLN  
KatowiceStacja BP ul Górnoślaska 55 przy A47:00 0 PLN  
KrakówHotel Wyspianski ul Kopernika6:00 0 PLN  
Rybnikdo ustalenia z organizatorem7:50 0 PLN  

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-05-31 - 2018-06-03
  (Czwartek - Niedziela)
  4 katalogowa 690 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: bilety i przew ok 1420 CZK, kol. stat,ok.400 CZK
  Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 35 osobach
  2018-09-13 - 2018-09-16
  (Czwartek - Niedziela)
  4 katalogowa 690 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  Dodatkowe informacje/uwagi: bilety i przew ok 1420 CZK, kol. stat,ok.400 CZK
  Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 35 osobach


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony