Podobne oferty

Symbol oferty: 804/1176

Arłamów

Arłamów to zarówno nazwa wzgórza, na którym stoi Hotel, jak i nazwa nieistniejącej już wsi, która została wysiedlona w 1946 roku. W latach 70-tych XX wieku powstał tu Ośrodek Urzędu Rady Ministrów - Arłamów. Po wprowadzeniu stanu wojennego, w Arłamowie internowany był, przez 6 miesięcy 1982 r., przewodniczący "Solidarności", późniejszy Prezydent RP - Lech Wałęsa. W 1991 r. ośrodek rządowy uległ likwidacji, zaś dawny hotel został przejęty przez gminę Ustrzyki Dolne. Obecnie Hotel **** ARŁAMÓW zarządzany jest przez spółkę akcyjną Hotel Arłamów S.A. i dostępny jest dla wszystkich Gości.
Wędrując po okolicach Arłamowa, spotkać można interesujące miejsca oraz liczne zabytki, szczególnie zabytki sztuki sakralnej,a także ślady burzliwej historii tych ziem: zagubione w zieleni pozostałości dawnych wsi, przydrożne kapliczki, zdziczałe sady owocowe.
Warto także odwiedzić urokliwe miasta i miasteczka, takie jak: Przemyśl, Sanok czy Ustrzyki Dolne i Lesko, w których skupia się życie kulturalne regionu. Niewątpliwie największym atutem tego zakątka Polski jest niepowtarzalna, nieskażona cywilizacją, przyroda. Sercem regionu są Bieszczady - majestatyczne góry z tylko tutaj występującym piętrem połonin, które zachwycają swoją różnorodnością barw oraz bogactwem fauny i flory. Z górskim krajobrazem harmonijnie współgra -bieszczadzkie morze” czyli Zalew Soliński, będący rajem dla żeglarzy i wędkarzy.To wszystko stwarza niepowtarzalny klimat regionu i sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Hotel

Hotel Arłamów 4* położony w otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej.

Hotel **** ARŁAMÓW to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym, wyposażonym ponadto w nowoczesną i na najwyższym poziomie strefę SPA & Wellness. Hotel **** ARŁAMÓW posiada 213 pokoi, w tym 197 pokoi 2 osobowych (w tym pokoje przystosowane do pobytów osób niepełnosprawnych) oraz 16 apartamentów, w tym 2 apartamenty prezydenckie: jedno oraz dwu poziomowy. Oba apartamenty prezydenckie wyposażone zostały w prywatne windy, które dowożą Gości bezpośrednio z podziemnego garażu do pokoju. Absolutnie z każdego pokoju roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego, co czyni z obiektu wyjątkowy hotel w górach. Przy dobrej widoczności z pokoi można zobaczyć przepiękną panoramę Bieszczad Wysokich.

W Hotelu **** ARŁAMÓW znajdują się trzy restauracje, różniące się nie tylko wystrojem, ale także oferowanym menu. Dbałość o Gości przejawia się w najwyższej jakości menu.. Ofertę gastronomiczną w Hotelu **** ARŁAMÓW uzupełniają: kawiarnia, lobby bar, klub nocny oraz dwie klimatyczne, drewniane karczmy idealne do organizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Trzypoziomowy kompleks spa

W Hotelu **** ARŁAMÓW wyjątkowo bogata i atrakcyjna jest także oferta 3 poziomowego kompleksu SPA & Wellness. Wszyscy znajdą tu szereg usług i zabiegów, które pozwolą w pełni zregenerować oraz zrelaksować nie tylko ciało, ale i umysł. Hotel **** ARŁAMÓW to hotel spa, w którym znajdą Państwo między innymi 14 gabinetów zabiegowych, basen wewnętrzny z torami pływackimi i brodzikiem dla dzieci, zewnętrzny basen termalny, groty śnieżne i lodowe, różnego rodzaju sauny, bania ruska, jacuzzi, łaźnie parowe, aloesowe, osmańskie i aromatyczne oraz szereg innych atrakcji. Dla najbardziej wymagających stworzone zostało wyodrębnione VIP SPA.

Hotel **** Arłamów oferuje 213 komfortowych pokoi, w tym również pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz luksusowe apartamenty. Ze wszystkich pokoi zlokalizowanych w nowym Hotelu rozpościera się przepiękny widok na malownicze pasma zalesionych wzgórz, przeciętych dolinami potoków. Pokoje wyposażone są w: klimatyzację, TV-sat, bezprzewodowy Internet, telefon, minibar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienki z prysznicami. Część pokoi ma możliwość połączenia z pokojem sąsiednim, tworząc pokoje typu Studio i będąc idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.

Świadczenia


Pakiet Sylwestrowy obejmuje:
- 5 noclegów
- 5 bogatych śniadań w formie bufetu, w tym uroczyste śniadanie noworoczne serwowane w przedłużonych godzinach
- 4 obiadokolacje w formie bufetu
- brunch sylwestrowy w dniu 31.12
- Bal Sylwestrowy przy muzyce na żywo w wyjątkowej scenerii
- spektakularny pokaz sztucznych ogni
- dostęp do internetu
- parking zewnętrzny

Dla gości hotel udostępnia:
- nieograniczony dostęp do strefy basenów - basen zewnętrzny z torami pływackimi oraz atrakcjami wodnymi wraz z sąsiadującą strefą saun i jacuzzi
- brodzik dla dzieci
- zewnętrzny basen termalny
- taras widokowy
- sala do gimnastyki i jogi

Atrakcje dla dzieci:
- wyjątkowy wieczór sylwestrowy dla dzieci w różnym wieku
- przedszkole hotelowe wyposażone w różnego rodzaju gry i zabawy
- Klub Juniora z zestawem zabawek i gier edukacyjnych
- specjalnie wyposażona sala do zajęć plastycznych
- sala multimedialna
- opieka wykwalifikowanych animatorów
- bogate programy atrakcji dla dzieci i młodzieży

W ramach pakietu goście otrzymują dodatkową:

10% zniżki na korzystanie z kompleksu narciarskiego (rabat nie obejmuje usług szkółki narciarskiej)
10% zniżki na zabiegi SPAArłamów
10% zniżki na usługi gastronomiczne w hotelowej restauracji

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:« Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony