Menu strony

Symbol oferty: 847/2574

Wiek uczestników

dla dzieci 8-13 lat i dla młodzieży 14-18 lat

Zakwaterowanie

DOM WYPOCZYNKOWY POD WYCIĄGIEM - położony jest nad rzeką Świeradówką w centrum Świeradowa Zdrój kilka kroków od Zdrojowni. Wspaniałe miejsce zimowych wakacji, wspaniały górski klimat, doskonała lokalizacja. Obiekt posiada ładnie wyposażone pokoje 3,4 osobowe z łazienką, stołówkę/ świetlicę tarasy i ogród. W bliskiej odległości od ośrodka znajduje się wyciąg narciarski orczykowy , wyciąg gondolowy 1500 m od obiektu, do centrum 500 m.

Termin i cena

02.02 - 09.02.2014 - koszt 998 zł / osoba

Program pobytu

- Nauka i doskonalenie jazdy na nartach (zajęcia teoretyczne i praktyczne z instruktorem narciarstwa po śniadaniu i w godzinach popołudniowych ok. 3-4 godzin dziennie),
- Zwiedzanie autokarem:
Szklarska Poręba (Chata Walońska siedziba Walonów, średniowiecznych mistrzów przetwarzania bogactw naturalnych, rud żelaza, metali i kamieni szlachetnych. Uczestniczyć będziemy w celebrach walońskich - próba pokory w dybach, gara dobrej mocy w podziemiach, zdobywanie pierwszego stopnia wtajemniczenia walońskiego, zwiedzanie Muzeum Ziemi, Wodospadu Szklarki)
- wieczór góralski: konkursy, zwyczaje i obrzędy regionalne, legendy, pasowanie na górala
- Wycieczka autokarowa do Aquaparku w Czeskim Libercu - Raj wodny z wodą do 30 stopni. W Aquaparku są : baseny, 4 zjeżdżalnie, zjeżdżalnia rwąca rzeka, jaskinie wodne z rzecznymi prądami i jeziorkami, akwaria morskie, jacuzzi, strefa relaksacyjna.
- Konkurs: jazdy na nartach, plastyczny, wiedzy o Karkonoszach, konkurs taneczny, śnieżne konstrukcje, igrzyska zimowe, zawody saneczkarskie, figury śniegowe
- Zabawy na śniegu: lepienie bałwana, bitwa na śnieżki, rzut do celu, zjazdy na sankach, i ślizgaczach, rzeźby śnieżne
- wycieczki piesze po Świeradowie Zdrój m.in. Dom Zdrojowy, Park Zdrojowy, Sztuczna Grota,
Pomnik Żabki, Fontanny Świeradowa
- dyskoteki

Wyżywienie

3 x dziennie + dodatek podwieczorkowy + suchy prowiant na drogę powrotną.

Świadczenia rozpoczynać się będą kolacją w dniu przyjazdu, a kończyć obiadem w dniu wyjazdu.

Świadczenia zawarte w cenie

- TRANSPORT: autokarem, klimatyzacja, DVD, WC
- OPIEKA: wykwalifikowana kadra pedagogiczna, instruktor narciarstwa, miejscowe służby medyczne.
- UBEZPIECZENIE: NNW (SKI).
- ZBIÓRKA: o godz. 7.30 przy ul. Słowiańskiej 78 w Poznaniu Klub sportowy Posnania. Wyjazd o godz. 08.00. Trasa przejazdu bez dopłat: Poznań, Kościan, Leszno, Rawicz.
- POWRÓT: w ostatnim dniu turnusu na miejsce wyjazdu ok. 19.00-20.00.

Cena nie zawiera

- Należy zabrać: na wyciągi narciarskie ok. 40-45 zł./dzień.

Uwaga

- Obowiązkowo należy posiadać kask ochronny.
- Sprzęt narciarski można mieć swój lub istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu ok. 35zł./doba.
- Zabierz: kurtkę ciepłą, spodnie narciarskie, ciepły sweter, czapkę, rękawiczki ( 2 pary), ciepłe skarpety, bidon lub butelkę na napój na stok, wygodne obuwie, kieszonkowe na własne wydatki.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
PoznańKlub Sportowy Posnania, ul. Słowiańska 7808:00

Atrakcje

ŚWIERADÓW ZDRÓJ - Świeradów Zdrój to kurort atrakcyjny przez cały rok. Malowniczo położone w sercu Gór Izerskich uzdrowisko (450 - 650 m. n.p.m.), posiadające wyjątkowy, uzdrawiający mikroklimat, przyciąga nie tylko kuracjuszy i amatorów górskich wycieczek, ale również turystów głodnych rozrywki. Świeradów powoli, również za sprawą nowej inwestycji jaką jest kolejka gondolowa, staje się mekka narciarzy i snowboardzistów. Stoki Świeradowa są o tyle wygodne i popularne, że w zasadzie w niewielkiej odległości od siebie znajdują się stoki o rożnej trudności - innymi słowy zarówno amator, jak i zapaleniec alpejskiego narciarstwa może znaleźć coś dla siebie. Oprócz wspomnianej już trasy biegnącej wzdłuż kolejki gondolowej w Świeradowie funkcjonują i inne wyciągi oraz stoki. Na stoku Świeradowca działa około tysiąca metrów tras zjazdowych. Dostępne są także trasy biegowe prowadzące z Hali Izerskiej w pobliżu Świeradowa aż do Jakuszyc, czyli do miejsca, w którym odbywa się znany -Bieg Piastów”.

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony