Menu strony

Symbol oferty: 859/1176

Grupy wiekowe uczestników

Kolonia 7-13 lat, obóz młodzieżowy 14-17 lat

Program

NIECHORZE - jedno z najatrakcyjniejszych i najczystszych kąpielisk morskich w województwie zachodniopomorskim. Należy do najczęściej odwiedzanych miejscowości ze względu na piękne szerokie i piaszczyste plaże. Duże nasłonecznienie i mikroklimat gwarantują doskonały wypoczynek. W pobliżu jezioro Liwia (rezerwat ornitologiczny), latarnia morska, kolejka wąskotorowa.

Program
- Wycieczka autokarowa do Niemiec -Cesarskie Kąpieliska”: Heringsdorf - Ahlbeck - Świnoujście: Heringsdorf - Ahlbeck - wejście do Term Bałtyckich : 6 basenów w tym z wodą termalną, grota wodna z dwoma ślizgami, ogród wodny, hydro masaże, łaźnie parowe, strefa wypoczynku (wymagane 10 EURO na wstęp), spacer po najdłuższym molo w Europie w Heringsdorf (508 m), zabytki architektury cesarskich kąpielisk np. Cesarski Pawilon, Villa Hintze, Ahlbecker Hof; Świnoujście: przejazd promem na wyspę Uznam.

- Wycieczka autokarowa do Świnoujścia i Międzyzdrojów - zwiedzanie Fortu Gerharda w skórze rekruta. Fort ten jest nadmorską twierdzę na wyspie Wolin, w której do dnia dzisiejszego urzęduje pruski Generał a na placach musztry ćwiczą Prusy żołdacy! Zwiedzanie ma formę przyspieszonego przeszkolenia wojskowego. Turyści zwiedzają fortecę pod opieką -podłego” i oczywiście umundurowanego pruskiego żołdaka . W czasie marszu po terenie i wnętrzach Fortu zwiedzający poznają jego historię, przechodząc jednocześnie kilka prób, które sprawdzą czy kandydat nadaje się do wojskowej służby!. W Międzyzdrojach zobaczymy molo, Aleję Gwiazd, Muzeum Figur Wojskowych. Oprócz tego w Wolińskim Parku Narodowym zobaczymy Jezioro Turkusowe oraz punkt widokowy Wzgórze Gosań.

- Wejście na drugą w Polsce (pod względem wielkości) latarnię morską w Niechorzu - istnieje od 1866 r., wysokość 45 metrów, a światło widoczne nawet z odległości 20 mil morskich,

- Zwiedzanie Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu - zbiory związane z historią, tradycją i kulturą rybacką Pomorza i Gminy Rewal,

- Wycieczka do Trzęsacza: ruiny średniowiecznego kościółka zniszczonego przez proces abrazji, zwiedzanie jedynego w Europie Multimedialnego Muzeum 15-go Południka,

- dyskoteki, konkursy, wybory Miss i Mistera,
- Wycieczka do rezerwatu przyrody - fotografowanie i podpatrywanie ptaków w rezerwacie “Jezioro Liwia” w Niechorzu (100 gatunków ptaków),
- ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- NEPTUNALIA - Chrzest Kolonijny,
- zawody i imprezy sportowe, m.in. rozgrywki w piłkę nożną, piłkę siatkową, badmintona, siatkówkę plażową,
plażowanie i kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika,
- zawody pływackie.

DODATKOWE ATRAKCJE

WARSZTATY PŁYWACKIE -JAK RYBA W WODZIE” + 80 zł/os (10 h pod opieką ratownika na basenie ośrodka, realizacja przy min. 8 os.): doskonały sposób aby szybko nauczyć się pływać w miłym towarzystwie, nauka i doskonalenie stylów pływackich: stylem dowolnym (kraul), stylem klasycznym (żabka), stylem motylkowym (delfin), nauka nawrotów pływackich i skoków startowych , poznanie podstaw nurkowania, poznanie podstaw ratownictwa wodnego, poprawa poziomu wydolności fizycznej i siły mięśniowej, poprawa sprawności układu oddychania, kształtowanie siły, szybkości i wytrzymałości w zależności od wieku, korygowanie wad postawy, ćwiczenia wypornościowe, ćwiczenia oddechowe, napędowe, gry i zabawy w wodzie, na koniec - zawody pływackie o puchar -Złotej Otylii”.

WARSZTATY -SKATE’ OWY ZAWRÓT GŁOWY” + 120 zł/os (realizacja przy min. 10 os.)
Super zajęcia prowadzone z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa pod okiem pasjonatów tego sportu na terenie specjalnie przygotowanego skateparku wyposażonego w quarter z london gapem, rurą w dół i murkiem, london gap piramidka z murkiem prostym, funbox z murkiem (małym) i małą rurką w dół, funbox z murkiem łamanym wysokim i prostym (zwyczajnym), 3 schody do grindów, manual box, rail, kicke, rurka (ponad 50 cm), 2 quartery między nimi mini quarter, 6 schodów z murkami. W programie: treningi sprawnościowe i rozciągające, rozgrzewka, bezpieczna jazda, nauka tricków, skoków, grind’ów i soul’owania, korygowanie błędów, wiedza i terminologia dotycząca sprzętu i tricków, zawody freestylowe i best trick. Należy zabrać własną deskorolkę, kask oraz ochraniacze.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy “LIWIA” położony 300 m od morza. Wygodne pokoje 3-5-os. z łazienkami i bardzo dobrym wyposażeniem. Na miejscu basen, świetlica, video, stół do tenisa, sala dyskotekowa, boisko do siatkówki. Obok wielki kompleks rekreacyjny gminy Rewal: skatepark, boiska do koszykówki, piłki nożnej, korty tenisowe, siłownia, hala sportowa.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną

Transport

autokar - wyjazdy na dzień z następujących miejscowości: Łódź i Poznań bez dopłat. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 5-6 os. autokarem, busem lub PKP - miejsca rezerwowane: Warszawa + 80 zł, Toruń + 40 zł, Lublin + 100 zł, Kraków + 100 zł, Katowice + 80 zł, Wrocław + 100 zł, Opole + 100 zł, Bydgoszcz + 40 zł, Piotrków Tryb. + 60 zł, Gliwice + 100 zł, Częstochowa + 80 zł. Dojazd własny - zniżka 70 zł od ceny autokarowej.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna(5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu.
Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za profile i wycieczki fakultatywne, wstępu do Cesarskich Kąpielisk (obligatoryjnie 10 euro).

Uwagi

Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód osobisty oraz pieniądze na wstęp. Fakultety odbywają się przy min. 8-10 (profile) lub 25 (wycieczki) uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.
UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU
1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP - rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dociera bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 5-6 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Bydgoszczul. Toruńska przy Hali Łuczniczka - dojazd antenowy13.15
CzęstochowaParking przy Mc Donalds stacja BP przy A1- dojazd antenowy06.45
Dojazd własnyOśrodek Wypoczynkowy18.30
GliwiceParking obok stacji benz. Auchan, ul. Rybnicka 20705.00
KatowiceStacja BP przy Campanille, Al. Górnośląska, autost.A4 kier. Wrocław - dojazd antenowy05.30
KrakówParking przed stadionem Wisły ul. Reymonta - dojazd antenowy04.00
Lublinparking przy Hali MOSiR Al. Zygmuntowskie - dojazd antenowy04.00
OpoleStacja benzynowa Lotos Posiłek 1a, Rogów Opolski, dr.kraj. 45 na płd od autostr. A4- dojazd antenowy04.00
Piotrków TrybunalskiStacja Orlen ul. Dworska 4 - dojazd antenowy08.00
Poznańul. Franowo obok Ikea12.00
Toruńparking obok stacji benz. Carrefour CH Bielawy ul. Olimpijska 812.00
Warszawaul. Niemcewicza 17, parking przed hotelem Harctur07.00
WrocławStacja Shell ul. Żmigrodzka 116 - dojazd antenowy05.00
Łódźul. Karskiego przy CH Manufaktura09.00

Atrakcje

WYCIECZKI FAKULTATYWNE
zapisy w biurze przed wyjazdem, wstępy płatne na miejscu, realizacja przy min. 25 chętnych:

Park Rozrywki -Heide Park” www.heide-park.pl (200 zł + 25 EURO na wstęp). Czas trwania: ok. 24 godzin. Heide Park jest uznawany za nr 1 wśród niemieckich parków rozrywki o olbrzymiej powierzchni z niezliczonymi atrakcjami zapierającymi dech jazdami. W ciągu ok.7-godzinnego pobytu uczestników czekają liczne atrakcje m.in. szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie, tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, tresura aligatorów, karuzele obrotowo - młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, huśtawki. Wyjazd jest planowany ok. godz. 1.00 w nocy, pobyt w Parku w godz. 11.00-17.00, posiłek na terenie Parku w cenie biletu, powrót ok. 2.00 w nocy dnia następnego.

Park Rozrywki i Wypoczynku -Tropical Islands” www.tropical-islands.de + Berlin (180 zł + ok. 25 EURO na wstęp do Tropical Islands) . Czas trwania: ok. 20 godzin. Wyjazd z miejsca zakwaterowania we wczesnych godzinach rannych. Przejazd do Berlina. Zwiedzanie: Reichstag, Brama Brandenburska, Obelisk Zwycięstwa, resztki muru berlińskiego oraz symboliczny cmentarz ofiar komunizmu. Przejazd do Tropical Islands - niepowtarzalny, największy w Europie świat rozrywki i wypoczynku: największy w Europie las tropikalny, kompletna wioska tropikalna, białe plaże, laguny, kąpiel w morzu, najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna (za dodatkową opłatą). Posiłek na terenie Parku w cenie biletu. Powrót do miejsca zakwaterowania w późnych godzinach wieczornych.

Fascynująca podwodna przygoda - wycieczka do najnowocześniejszego w Europie OCEANARIUM w Stralsundzie (ok. 160 zł + 15 euro), gromadzącego ok. 7000 gatunków zwierząt i roślin morskich. Akwaria z ławicami ryb - akwarium Morza Bałtyckiego Północnego, fascynujący świat głębokich mórz, 5 wystaw tematycznych, interaktywne urządzenia do zabawy i nauki. Specjalną atrakcją jest tunel pod akwarium. Podróż przez akwaria prowadzi od basenu portowego Stralsund poprzez Morze Północne aż po Ocean Arktyczny. Po tej fascynującej podwodnej przygodzie - zwiedzanie Starego Miasta Stralsund, wpisanego na listę UNESCO.

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony