NIECHORZE - OW Liwia - Kolonia 9-13 lat, obóz młodzieżowy 14-17 lat

Panel agenta do systemu rezerwacji SART
 


 
 
 
 
 
 
 

NIECHORZE - OW Liwia - Kolonia 9-13 lat, obóz młodzieżowy 14-17 lat

Polska - Zachodnie Pomorze - Niechorze

Symbol oferty: 859/1176
Państwo: Polska (Przeczytaj opis panstwa)
Region: Zachodnie Pomorze
Miasto: Niechorze
Transport: Autokar
Profil wyjazdu: Wyjazd dla dzieci i młodzieży
Rodzaj oferty: letnia oferta, kolonia połączona z obozem
Wyżywienie: śniadanie, Obiady, Kolacje
Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy
Wyposażenie: Basen, Jadalnia, Sala wielofunkcyjna
Touroperator:
 
 
 
 
 
 
  świadczenia:
Cena podstawowa obejmuje: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna(5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu. Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za profile i wycieczki fakultatywne, wstępu do Cesarskich Kąpielisk (obligatoryjnie 10 euro).
  Cena podstawowa:
Łódź, Pakiet świadczeń wg oferty, Ośrodek Wypoczynkowy LIWIA, transport autokarem, Cena podstawowa od osoby
  Atrakcje:
WYCIECZKI FAKULTATYWNE
zapisy w biurze przed wyjazdem, wstępy płatne na miejscu, realizacja przy min. 25 chętnych:

Park Rozrywki -Heide Park” www.heide-park.pl (200 zł + 25 EURO na wstęp). Czas trwania: ok. 24 godzin. Heide Park jest uznawany za nr 1 wśród niemieckich parków rozrywki o olbrzymiej powierzchni z niezliczonymi atrakcjami zapierającymi dech jazdami. W ciągu ok.7-godzinnego pobytu uczestników czekają liczne atrakcje m.in. szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie, tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, tresura aligatorów, karuzele obrotowo - młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, huśtawki. Wyjazd jest planowany ok. godz. 1.00 w nocy, pobyt w Parku w godz. 11.00-17.00, posiłek na terenie Parku w cenie biletu, powrót ok. 2.00 w nocy dnia następnego.

Park Rozrywki i Wypoczynku -Tropical Islands” www.tropical-islands.de + Berlin (180 zł + ok. 25 EURO na wstęp do Tropical Islands) . Czas trwania: ok. 20 godzin. Wyjazd z miejsca zakwaterowania we wczesnych godzinach rannych. Przejazd do Berlina. Zwiedzanie: Reichstag, Brama Brandenburska, Obelisk Zwycięstwa, resztki muru berlińskiego oraz symboliczny cmentarz ofiar komunizmu. Przejazd do Tropical Islands - niepowtarzalny, największy w Europie świat rozrywki i wypoczynku: największy w Europie las tropikalny, kompletna wioska tropikalna, białe plaże, laguny, kąpiel w morzu, najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna (za dodatkową opłatą). Posiłek na terenie Parku w cenie biletu. Powrót do miejsca zakwaterowania w późnych godzinach wieczornych.

Fascynująca podwodna przygoda - wycieczka do najnowocześniejszego w Europie OCEANARIUM w Stralsundzie (ok. 160 zł + 15 euro), gromadzącego ok. 7000 gatunków zwierząt i roślin morskich. Akwaria z ławicami ryb - akwarium Morza Bałtyckiego Północnego, fascynujący świat głębokich mórz, 5 wystaw tematycznych, interaktywne urządzenia do zabawy i nauki. Specjalną atrakcją jest tunel pod akwarium. Podróż przez akwaria prowadzi od basenu portowego Stralsund poprzez Morze Północne aż po Ocean Arktyczny. Po tej fascynującej podwodnej przygodzie - zwiedzanie Starego Miasta Stralsund, wpisanego na listę UNESCO.

  Grupy wiekowe uczestników:
Kolonia 7-13 lat, obóz młodzieżowy 14-17 lat
  Program:
NIECHORZE - jedno z najatrakcyjniejszych i najczystszych kąpielisk morskich w województwie zachodniopomorskim. Należy do najczęściej odwiedzanych miejscowości ze względu na piękne szerokie i piaszczyste plaże. Duże nasłonecznienie i mikroklimat gwarantują doskonały wypoczynek. W pobliżu jezioro Liwia (rezerwat ornitologiczny), latarnia morska, kolejka wąskotorowa.

Program
- Wycieczka autokarowa do Niemiec -Cesarskie Kąpieliska”: Heringsdorf - Ahlbeck - Świnoujście: Heringsdorf - Ahlbeck - wejście do Term Bałtyckich : 6 basenów w tym z wodą termalną, grota wodna z dwoma ślizgami, ogród wodny, hydro masaże, łaźnie parowe, strefa wypoczynku (wymagane 10 EURO na wstęp), spacer po najdłuższym molo w Europie w Heringsdorf (508 m), zabytki architektury cesarskich kąpielisk np. Cesarski Pawilon, Villa Hintze, Ahlbecker Hof; Świnoujście: przejazd promem na wyspę Uznam.

- Wycieczka autokarowa do Świnoujścia i Międzyzdrojów - zwiedzanie Fortu Gerharda w skórze rekruta. Fort ten jest nadmorską twierdzę na wyspie Wolin, w której do dnia dzisiejszego urzęduje pruski Generał a na placach musztry ćwiczą Prusy żołdacy! Zwiedzanie ma formę przyspieszonego przeszkolenia wojskowego. Turyści zwiedzają fortecę pod opieką -podłego” i oczywiście umundurowanego pruskiego żołdaka . W czasie marszu po terenie i wnętrzach Fortu zwiedzający poznają jego historię, przechodząc jednocześnie kilka prób, które sprawdzą czy kandydat nadaje się do wojskowej służby!. W Międzyzdrojach zobaczymy molo, Aleję Gwiazd, Muzeum Figur Wojskowych. Oprócz tego w Wolińskim Parku Narodowym zobaczymy Jezioro Turkusowe oraz punkt widokowy Wzgórze Gosań.

- Wejście na drugą w Polsce (pod względem wielkości) latarnię morską w Niechorzu - istnieje od 1866 r., wysokość 45 metrów, a światło widoczne nawet z odległości 20 mil morskich,

- Zwiedzanie Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu - zbiory związane z historią, tradycją i kulturą rybacką Pomorza i Gminy Rewal,

- Wycieczka do Trzęsacza: ruiny średniowiecznego kościółka zniszczonego przez proces abrazji, zwiedzanie jedynego w Europie Multimedialnego Muzeum 15-go Południka,

- dyskoteki, konkursy, wybory Miss i Mistera,
- Wycieczka do rezerwatu przyrody - fotografowanie i podpatrywanie ptaków w rezerwacie “Jezioro Liwia” w Niechorzu (100 gatunków ptaków),
- ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- NEPTUNALIA - Chrzest Kolonijny,
- zawody i imprezy sportowe, m.in. rozgrywki w piłkę nożną, piłkę siatkową, badmintona, siatkówkę plażową,
plażowanie i kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika,
- zawody pływackie.

DODATKOWE ATRAKCJE

WARSZTATY PŁYWACKIE -JAK RYBA W WODZIE” + 80 zł/os (10 h pod opieką ratownika na basenie ośrodka, realizacja przy min. 8 os.): doskonały sposób aby szybko nauczyć się pływać w miłym towarzystwie, nauka i doskonalenie stylów pływackich: stylem dowolnym (kraul), stylem klasycznym (żabka), stylem motylkowym (delfin), nauka nawrotów pływackich i skoków startowych , poznanie podstaw nurkowania, poznanie podstaw ratownictwa wodnego, poprawa poziomu wydolności fizycznej i siły mięśniowej, poprawa sprawności układu oddychania, kształtowanie siły, szybkości i wytrzymałości w zależności od wieku, korygowanie wad postawy, ćwiczenia wypornościowe, ćwiczenia oddechowe, napędowe, gry i zabawy w wodzie, na koniec - zawody pływackie o puchar -Złotej Otylii”.

WARSZTATY -SKATE’ OWY ZAWRÓT GŁOWY” + 120 zł/os (realizacja przy min. 10 os.)
Super zajęcia prowadzone z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa pod okiem pasjonatów tego sportu na terenie specjalnie przygotowanego skateparku wyposażonego w quarter z london gapem, rurą w dół i murkiem, london gap piramidka z murkiem prostym, funbox z murkiem (małym) i małą rurką w dół, funbox z murkiem łamanym wysokim i prostym (zwyczajnym), 3 schody do grindów, manual box, rail, kicke, rurka (ponad 50 cm), 2 quartery między nimi mini quarter, 6 schodów z murkami. W programie: treningi sprawnościowe i rozciągające, rozgrzewka, bezpieczna jazda, nauka tricków, skoków, grind’ów i soul’owania, korygowanie błędów, wiedza i terminologia dotycząca sprzętu i tricków, zawody freestylowe i best trick. Należy zabrać własną deskorolkę, kask oraz ochraniacze.
  Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy “LIWIA” położony 300 m od morza. Wygodne pokoje 3-5-os. z łazienkami i bardzo dobrym wyposażeniem. Na miejscu basen, świetlica, video, stół do tenisa, sala dyskotekowa, boisko do siatkówki. Obok wielki kompleks rekreacyjny gminy Rewal: skatepark, boiska do koszykówki, piłki nożnej, korty tenisowe, siłownia, hala sportowa.
  Wyżywienie:
4 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną
  Transport:
autokar - wyjazdy na dzień z następujących miejscowości: Łódź i Poznań bez dopłat. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 5-6 os. autokarem, busem lub PKP - miejsca rezerwowane: Warszawa + 80 zł, Toruń + 40 zł, Lublin + 100 zł, Kraków + 100 zł, Katowice + 80 zł, Wrocław + 100 zł, Opole + 100 zł, Bydgoszcz + 40 zł, Piotrków Tryb. + 60 zł, Gliwice + 100 zł, Częstochowa + 80 zł. Dojazd własny - zniżka 70 zł od ceny autokarowej.

  Świadczenia:
Cena podstawowa obejmuje: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna(5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu.
Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za profile i wycieczki fakultatywne, wstępu do Cesarskich Kąpielisk (obligatoryjnie 10 euro).
  Uwagi:
Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód osobisty oraz pieniądze na wstęp. Fakultety odbywają się przy min. 8-10 (profile) lub 25 (wycieczki) uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.
UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU
1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP - rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dociera bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 5-6 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Bydgoszczul. Toruńska przy Hali Łuczniczka - dojazd antenowy13.15
CzęstochowaParking przy Mc Donalds stacja BP przy A1- dojazd antenowy06.45
Dojazd własnyOśrodek Wypoczynkowy18.30
GliwiceParking obok stacji benz. Auchan, ul. Rybnicka 20705.00
KatowiceStacja BP przy Campanille, Al. Górnośląska, autost.A4 kier. Wrocław - dojazd antenowy05.30
KrakówParking przed stadionem Wisły ul. Reymonta - dojazd antenowy04.00
Lublinparking przy Hali MOSiR Al. Zygmuntowskie - dojazd antenowy04.00
Łódźul. Karskiego przy CH Manufaktura09.00
OpoleStacja benzynowa Lotos Posiłek 1a, Rogów Opolski, dr.kraj. 45 na płd od autostr. A4- dojazd antenowy04.00
Piotrków TrybunalskiStacja Orlen ul. Dworska 4 - dojazd antenowy08.00
Poznańul. Franowo obok Ikea12.00
Toruńparking obok stacji benz. Carrefour CH Bielawy ul. Olimpijska 812.00
Warszawaul. Niemcewicza 17, parking przed hotelem Harctur07.00
WrocławStacja Shell ul. Żmigrodzka 116 - dojazd antenowy05.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
termin dni typ oferty cena od osoby                 
2014-08-04 - 2014-08-20
Poniedziałek - środa
17 katalogowa 1775 PLN sprawdź miejsca
2014-08-12 - 2014-08-23
Wtorek - Sobota
12 katalogowa 1365 PLN sprawdź miejsca
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Ocena:0
24travels.com sp. z o.o. - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników . Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
 
Drukuj ofertę Pobierz opis w formacie PDF Dokument Worda
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nasze kontakty
Pracujemy  Poniedziałek - Piątek
8:00 - 18:00
Sobota
nieczynne
Infolinia:
801 62 62 84
Centrala:
+48 33 813 90 00
+48 33 482 40 00
Turystyka - obsługa on-line:
+48 33 813 90 10
+48 33 482 40 10
Turystyka - obsługa klienta:
+48 33 813 90 10
+48 33 482 40 10
Transport:
+48 33 813 90 20
+48 33 482 40 20
SART - organizatorzy:
+48 33 813 90 30
+48 33 482 40 30
SART - agenci:
+48 33 813 90 40
+48 33 482 40 40
Informatyka/strony www:
+48 33 813 90 50
+48 33 482 40 50
Księgowość:
+48 33 813 90 60
+48 33 482 40 60
Call center
+48 33 813 90 80
+48 33 482 40 80
Fax
+48 33 816-10-42
24h +48 509 878 000
help desk, emergency

Telefony
834111210 Biała Podlaska
857338830 Białystok
334762490 Bielsko-Biała
525225330 Bydgoszcz
825921090 Chełm
236804090 Ciechanów
343339790 Częstochowa
556294330 Elbląg
583500690 Gdańsk
957117630 Gorzów Wlkp.
756171099 Jelenia Góra
625842090 Kalisz
324610190 Katowice
412309590 Kielce
632281090 Konin
947213890 Koszalin
123121790 Kraków
134971240 Krosno
767591090 Legnica
656193830 Leszno
814667830 Lublin
862251060 Łomża
422050290 Łódź
184791090 Nowy Sącz
897228960 Olsztyn
775453930 Opole
296931090 Ostrołęka
673571090 Piła
446181230 Piotrków Tryb.
243862390 Płock
616663790 Poznań
167363690 Przemyśl
486855990 Radom
172509480 Rzeszów
257408930 Siedlce
436557590 Sieradz
468113190 Skierniewice
597228590 Słupsk
876181090 Suwałki
913509930 Szczecin
158166160 Tarnobrzeg
146351050 Tarnów
566814530 Toruń
746351090 Wałbrzych
223986045 Warszawa
544219190 Włocławek
717187390 Wrocław
846351090 Zamość
684228130 Zielona Góra
 
Obiekty (Zachodnie Pomorze)
 
Newsletter
 
Chcesz otrzymywać od nas informacje - dopisz się do listy:
  
 
 Kierunki: Albania, Algieria, Andora, Antarktyda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bhutan, Białoruś, Birma (Myanmar), Boliwia, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Dominikana, Dżibuti, Egipt, Estonia, Etiopia, Filipiny, Finlandia, Francja, Ghana, Grecja, Grecja/Kreta, Gruzja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Gwatemala, Hawaje, Hiszpania, Hiszpania/Majorka, Holandia, Honduras, Indie, Indonezja, Irak, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Jordania, Kambodża, Kamerun, Kanada, Kazachstan, Kenia, Korea, Koreańska Republika Ludowa, Kuba, Liban, Libia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Madagaskar, Mali, Malta, Maroko, Mauretania, Mauritius, Meksyk, Mołdawia, Monako, Namibia, Nepal, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Oman, Panama, Papua Nowa Gwinea, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Syria, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Tanzania, Tunezja, Turcja, Turkmenistan, Tybet, Uganda, Ukraina, Uzbekistan, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy, Wyspa Wielkanocna,
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.